Блоги|23.03.2012 09:00  

Погляд на «Про все», «За Збручем», «Тернопільський тиждень»…

baner_ato

GD Star Rating
loading...

Наше життя різнобарвне та багатогранне. Так само й інформація у ньому – набуває різного відтінку, в залежності від того, як її подати. У просторах мережі Інтернет є чимало порталів, газет чи просто блогів. Деякі з них уже стали стартовими сторінками не одного читача.  Ми хочемо показати, що Інтернет-простір є сприятливим абсолютно для усіх існуючих порталів. Нам незрозумілою є брутальна таємна війна між ними. Ми спробуємо довести, що кожен має свого читача, свій відтінок та свій стиль подачі інформації.

Отож, розпочнемо з новоствореного порталу «Доба». До речі, його редактором є наша Зоряна Биндас, яка спільно із Андрієм Яновичем запустила власний проект. Їхньою “родзинкою” є те, що вони вишукують найцікавіші події з життя районних центрів, містечок та сіл області. Тому, якщо хочете добре вивчити географію Тернопільського регіону, то не помилитесь, обравши «Добу».

«Тернопільський тиждень». Редактор Віталій Гнатюк вирізняється конструктивною критикою діючої, і не тільки, влади. Кожного дня команда порталу дає на огляд читачам новини, які зачіпають і надихають на певні висновки. Тому, якщо хочете знати кулуарні (але на 100% вірні) таємниці Тернопільщини – Вам на «Тернопільський тиждень».

Команда «За Збручем» – таємниця. Проте представники, які відкрито працюють на цьому сайті, вирізняються журналістською «хваткою». Це Олена Науменко та деякі особи з Тернопільської ОДА. Перевагою «За Збручем» є те, що вони завжди в курсі усіх політичних подій міста та області зокрема. Люди, яких цікавить політика, знайдуть там все, що їм потрібно.

Старожили «Про все» теж мають свою нішу. Хочете знати усі чутки, плітки про політиків та відомих людей Тернопільщини, в оригінальній облямівці, тоді не блукайте просторами мережі, а ідіть прямо на «Про все». Борис Машлянка вміє влучно підмітити та подати інформацію так, як ніхто інший.

Сайт «Реально» теж нещодавно з’явився на теренах Інтернету, але не боїться гострих висловлювань. Тому, якщо полюбляєте перчик, Олена Беднарська “почастує” ним в міру.

Сайт «0352» – незабаром святкуватиме рік. Він став своєрідною довідкою для чималої кількості тернополян. Активна промоція дозволила 0352 за короткий термін стати відомими.

Творці «НТЕРа» Сергій Гаркус та Тетяна Крушельницька дивують відеоматеріалами, які як мінімум піднімають настрій. Тому, якщо хочете позитивного настрою, то Вам до «НТЕРу».

Команда «Тернопільської Липи» створює чимало цікавих публікацій та інтерв’ю із відомими людьми Тернополя, чим вдало вирізняється серед усіх інших.

Окрім того, свої Інтернет-версії мають усі місцеві телеканали та обласні друковані видання, за винятком «Нової Тернопільської газети».

Ми не згадали лише порталів, які зовсім нещодавно почали з’являтись в Інтернет-просторі і не мають певного відтінку чи стилю. Тому писати про них зможемо лише тоді, коли вони матимуть певне “обличчя”.

Ну і наостанок коротко про нас: команда «Погляду» подає  новини з любов’ю до Тернополя!

Шеф редактор «Погляду» Надія Греса

Погляд на «Про все», «За Збручем», «Тернопільський тиждень»…, 4.5 out of 5 based on 8 ratings
Погода, Новости, загрузка...
Теґи:, , , ,
 • Опублікувати в:
 • Facebook

Система Orphus

17 коментарів

 • Набір букв

  GD Star Rating
  loading...
 • Доречі Борис особисте питання: ви щось курите/хапаєте? часом такі перли мочите – респект!)

  GD Star Rating
  loading...
 • Цікавий Погляд на сайти. Для Бориса Все набір букв, що не на Про Все. Боря, не нервуй так, що учениця переросла наставника. Ну не повторити тобі долю Муца, не станеш ти Репортером!

  GD Star Rating
  loading...
  • Дякую за інформацію! До сьогодні я думав що Борис Машлянка то просто тернопільський троль чи як то кажуть трололо, який на всіх ресурсах тролить і пристає до всіх.

   GD Star Rating
   loading...
 • хаха)) піар) стоп, в 20 хвилин де???

  GD Star Rating
  loading...
  • Це видання, яке має друковану версію. Хоча про них теж маю теж пару слів. «20 хвилин» – найдовше на теренах Інтернету. Тому тут лише напишемо прізвища – Андрій Шкула, Віталій Дерех, Євгенія Цебрій, Любов Красновська та Василь Солтис. Вдала та професійна команда впевнено тримає увагу тернополян.
   Можете, щось добавити, будемо вдячні

   GD Star Rating
   loading...
 • М’яко сказано.
  Деякі сайти настільки засекречені, що розібратися, хто є авторами публікацій на сайтах, дає можливість тільки Фейсбук.
  А неграмотність і паршива стилістика декотрих авторів просто вражає.
  А про передрук матеріалів з одних сайтів на інші без вказання першоджерела — то вже справжня хвороба їх творців, що ледь не весь потік “гарячих” новин своїх сайтів будують, сидячи за монітором комп’ютера, навіть аналізують події, не бувши учасником…
  І т. д., і т. п.

  А в цьому матеріалі теж цікавинку знайшов: в тегах статті двічі згадано один із сайтів: його назву і прізвище редактора :)

  GD Star Rating
  loading...
 • Я думаю пост був би тільки кращим з ссилками на відповідні ресурси

  GD Star Rating
  loading...
 • більшої половини сайтів взагалі не знаю. читаю За збручем, 20 хвилин, 0352. Решта – сплошне дрантя.

  GD Star Rating
  loading...
 • Борис людина ПРАЦЮВАЛА! А я дякую за рекламу ресурсу на якому працюю! За честь почути про новини з “перцем” :) а ще вийшло, що читайте всіх крім нас (Погляду)

  GD Star Rating
  loading...
  • Якраз на “Погляд”і і прочитали цю статтю :))) Тому, очевидно, що це видання читають. А виховані люди не писали б про себе в першу чергу ;)

   GD Star Rating
   loading...
 • Добра ідея з поглядом на тернопільські сайти (я щойно зайшла на усі названі в статті). Не розумію чому має бути війна? Краще здорова конкуренція, адже це стимулює ставати професійнішим та сильнішим. А то ми здається молоді люди із притензією на європейськість, а поводимося як старі “баняки”. Як на мене, то я читаю і “За Збручем”, і “Про все”, і “Погляд”, і “20 хвилин”, і “Тернопільський тиждень”, придивляюся з увагою до “Доби”. Читаючи розумію: кожен із них має свій, ще не зовсім професійний, але свій власний напрямок. То в чому справа – вдосконалюйтесь!!!

  GD Star Rating
  loading...
  • Читати треба декілька видань. А то вже давненько сам замітив що на деяких виданнях інформацію подають через “політичний фільтр”. І чим ближче до виборів тим більше зараз почнеться всякого г..

   GD Star Rating
   loading...
 • дурня примітивна, навіщо таке і для кого писати, і результат?! Хтось кого питав чи зазначати чиєсь прізвище і щось утверджувати?

  GD Star Rating
  loading...
  • Звичайна стаття замітка-думка. Невже всі статті повинні приносити якийсь результат? Стаття насамперед повинна нести інформацію ІМХО

   GD Star Rating
   loading...
 • Методом тику і шляхом помилок набувається досвід, виникають ідеї. З часом якісь сайти вдосконаляться, інші зникнуть, а ще інші стануть топовими. Те, що люди виросли з одних проектів і створили інші свідчить про здорову амбітність, головне, щоб по головах не ходили.
  Вірю в Андрія Яновича, має унікальний погляд на життя і дуже цікаві ідеї. І всім решту бажаю успіху. Як кажуть, лише у невмілого руки не болять і тільки на тих, що щось робить, летять шишки.

  GD Star Rating
  loading...

Залишити коментар


Notify me of followup comments via e-mail. You can also subscribe without commenting.

Погода, Новости, загрузка...