Блоги|23.03.2012 09:00  

Погляд на «Про все», «За Збручем», «Тернопільський тиждень»…

baner_ato

Наше життя різнобарвне та багатогранне. Так само й інформація у ньому – набуває різного відтінку, в залежності від того, як її подати. У просторах мережі Інтернет є чимало порталів, газет чи просто блогів. Деякі з них уже стали стартовими сторінками не одного читача.  Ми хочемо показати, що Інтернет-простір є сприятливим абсолютно для усіх існуючих порталів. Нам незрозумілою є брутальна таємна війна між ними. Ми спробуємо довести, що кожен має свого читача, свій відтінок та свій стиль подачі інформації.

Отож, розпочнемо з новоствореного порталу «Доба». До речі, його редактором є наша Зоряна Биндас, яка спільно із Андрієм Яновичем запустила власний проект. Їхньою “родзинкою” є те, що вони вишукують найцікавіші події з життя районних центрів, містечок та сіл області. Тому, якщо хочете добре вивчити географію Тернопільського регіону, то не помилитесь, обравши «Добу».

«Тернопільський тиждень». Редактор Віталій Гнатюк вирізняється конструктивною критикою діючої, і не тільки, влади. Кожного дня команда порталу дає на огляд читачам новини, які зачіпають і надихають на певні висновки. Тому, якщо хочете знати кулуарні (але на 100% вірні) таємниці Тернопільщини – Вам на «Тернопільський тиждень».

Команда «За Збручем» – таємниця. Проте представники, які відкрито працюють на цьому сайті, вирізняються журналістською «хваткою». Це Олена Науменко та деякі особи з Тернопільської ОДА. Перевагою «За Збручем» є те, що вони завжди в курсі усіх політичних подій міста та області зокрема. Люди, яких цікавить політика, знайдуть там все, що їм потрібно.

Старожили «Про все» теж мають свою нішу. Хочете знати усі чутки, плітки про політиків та відомих людей Тернопільщини, в оригінальній облямівці, тоді не блукайте просторами мережі, а ідіть прямо на «Про все». Борис Машлянка вміє влучно підмітити та подати інформацію так, як ніхто інший.

Сайт «Реально» теж нещодавно з’явився на теренах Інтернету, але не боїться гострих висловлювань. Тому, якщо полюбляєте перчик, Олена Беднарська “почастує” ним в міру.

Сайт «0352» – незабаром святкуватиме рік. Він став своєрідною довідкою для чималої кількості тернополян. Активна промоція дозволила 0352 за короткий термін стати відомими.

Творці «НТЕРа» Сергій Гаркус та Тетяна Крушельницька дивують відеоматеріалами, які як мінімум піднімають настрій. Тому, якщо хочете позитивного настрою, то Вам до «НТЕРу».

Команда «Тернопільської Липи» створює чимало цікавих публікацій та інтерв’ю із відомими людьми Тернополя, чим вдало вирізняється серед усіх інших.

Окрім того, свої Інтернет-версії мають усі місцеві телеканали та обласні друковані видання, за винятком «Нової Тернопільської газети».

Ми не згадали лише порталів, які зовсім нещодавно почали з’являтись в Інтернет-просторі і не мають певного відтінку чи стилю. Тому писати про них зможемо лише тоді, коли вони матимуть певне “обличчя”.

Ну і наостанок коротко про нас: команда «Погляду» подає  новини з любов’ю до Тернополя!

Шеф редактор «Погляду» Надія Греса

baner_ato

Погода, Новости, загрузка...
Теґи:, , , ,
  • Опублікувати в:
  • Facebook

Система Orphus

Погода, Новости, загрузка...