Події-1|07.03.2011 12:31  

Помер Роман Солило, відома тернополянам Ганя Полупанцьова

baner_ato

Помер відомий гуморист – Роман Солило. Тернополяни знала Романа Солила, як невгамовну галичанку – Ганю Полупанцьову. Декілька років голос артиста можна було чути на тернопільській радіостанції «Ух-радіо» у програмі «Галицькі пляцки».  Часто гуморист розважав гостей на тернопільських весіллях та дефілядах. Друзі згадують чоловіка, як доброго друга, чудового артиста, талановитого письменника. Колеги гумористи кажуть, Роман Солило був одним з найталановитіших артистів краю, жартував легко та невимушено і влучав просто у яблучко. Жарти Солила завжди були актуальними і доречими.

- Часто доводилося працювати з Романом в Тернополі на весіллях, корпоративах, концертах. Роман був артистом від Бога. Устами його бабці Гані говорила душа Галицького краю. Кажуть, Господь забирає кращих. Але,чому ж таких молодих? Що ж, вічная пам’ять. Співчуття рідним і близьким. Назавжди у наших серцях, – каже артист Богдан Коваль.

Роман Солило помер після важкої хвороби. Як повідомили рідні гумориста, поховають його сьогодні в рідному селі Ушня, що на Золочівщині, о 15.00.

Редакція «Погляду» висловлює щирі співчуття родичам та близьким Романа Солила.


Кароліна Говірка

baner_ato

Погода, Новости, загрузка...
  • Опублікувати в:
  • Facebook

Система Orphus

Погода, Новости, загрузка...