Бронзова медаль, яку виборола тернопільська спортсменка, зарахована іншій області

Успішно виступили на Кубку України з легкої атлетики 11 лютого у м. Києві, тернопільські легкоатлети.

Стрибнувши на 7.49 м в стрибках в довжину та на 14.92 м в потрійному стрибку, переможцями стали Крук Сергій (тренер Васірук М.С.) та Чорнота Дмитро (тренер Кармелюк Є.Т.). В бігу на 1500 м з результатом 4.28,4 сек. третє місце виборола Стребкова Наталія ( тренер Сташко І.П., Степанюк О.І.). Усі троє представляють обласну ШВСМ.

І в стрибках в висоту, подолавши планку на висоті 200 та 195 см, п’яте та шосте місця – у Хоми Олександр та Вовчка Назара (ДЮСШ Тернопільського р-ну, тренер Кармелюк Є.Т.).

Прикро, що ще одна бронзова медаль, яку виборола в бігу на 3000 м тернопільська спортсменка Олійник Наталія, зарахована іншій області. Рахуючись ще в обласній ШВСМ та без дозволу Федерації Тернопільської області, порушивши правила переходів та спортивної етики, вмудрилася виступити за Київську область.

Попереду легкоатлетів чекає відповідальний старт – Чемпіонат України в примішенні серед дорослих та молоді в Сумах, за результатами якого буде сформовано склад збірної  України для участі в Чемпіонаті Європи 3-5 березня у Белграді.