Мародерство по-яценюківськи: 1,5% насильного патріотизму

Для чого українцям додаткових податків, навіть якщо вони будуть спрямовані на армію? Можновладці знову нас вирішили порадувати новими поборами, 1.5% на доходи фізичних осіб, тепер нібито на воєнні потреби.

Ми і без додаткових податків, навіть не знаючи про це, щодня хоч щось витрачаємо на конфлікт на сході України. З подача урядовців, пенсіонери вже зараз не отримують збільшення пенсії, держслужбовці забули навіть про дріб’язкові надбавок, когось відправляють у відпустку за власний рахунок. Все це подається під прикриттям воєнних потреб, а не неспроможності Уряду розвивати економіку.

Але де ж звітність про сім додаткових мільярдів гривень витрачених від початку антитерористичної операції? Де ж інформація про закупівлі без тендерів та конкурсів? Голова Уряду набиває собі ціну, наче незаймана дівчина, і тікає у відставку в очікуванні, що його знову попросять назад у реноме рятівника нації.

З самого початку АТО одним з основних джерел фінансування Збройних Сил України стали українські громадяни. І це при тому, що у бюджеті країни на поточний рік передбачені 54,3 млрд. грн на забезпечення безпеки і оборони держави, а також проведення АТО.

Окрім того, що влада скинула переважну долю фінансової відповідальності за АТО на українське суспільство, вона ще й підняла ціни на комунальні послуги, продукти, медикаменти та урізала соціальні виплати. Таким чином, влада в рази збільшила тягар на кожного окремо взятого громадянина України.

Сьогодні є випадки, коли людина з зарплатнею у 2000 гривень, 500 віддає на потреби армії. Робить це добровільно, без жодного примусу. Проте, українським можновладцям й цього виявилося замало, і тому влада вирішила ще й відбирати від зарплатні 1,5 %.

Партія розвитку України виступає категорично проти введення податку на заробітну плату для українців на воєнні потреби у розмірі 1,5%.

Ми наголошуємо на тому, що введення такого податку почне масово «повертати зарплати у тінь», що буде сприяти тінізації української економіки та стане причиною посилення тиску влади на бізнес.

Враховуючи існуючу несправедливість, що межує з політичним цинізмом, Партія розвитку України вимагає звіту керівництва АТО щодо фінансових надходжень від громадян та стосовно відповідних витрат щодо даних надходжень. Ми звертаємося до усіх гілок влади з нагадуванням про відповідальність кожного чиновника перед українським народом та вимогою скасувати рішення про введення додаткового фінансового ярма у розмірі 1,5% від заробітної плати.

 

-1 thoughts on “Мародерство по-яценюківськи: 1,5% насильного патріотизму

  • 07:39 | 31.07.2014 о 07:39
    Permalink

    Стаття дуже хороша. сильна. Але хочу спитати одно – чому ж ви так ревносно аг1тували вс1х громадян п1дтримати цю бандитську хунту, яка не мала н1яких прав на сво1 д11. ! так вони поступати будуть кожний. !м е куди вт1кти, бо скоро народ зрозум1е куди вони 1х завели. Вони-то втечуть, а народ? 1 велика вина ЗМ1 в тому, що закликали, пропоганду венлику вели, ви що не розум1ли куди вони заведуть сво1ми поступками державу? Чи так хочеться бути п1д американською пятою? Я вважаю, що нав1ть якщо був тиск з 1х боку – можна було б кинути все, а бути людиною 1 патр1отом. а не глашатаем 1 пров1дником знищення держави.

Коментарі вимкнені.