На Тернопільщині чиновники “взялися” за кар’єри

Легалізація всіх без винятку кар’єрів — це незворотній шлях розвитку видобувної галузі області.

«Всі поклади корисних копалин — для тих підприємців, які мають намір працювати лише прозоро. Сплачуючи податки, створюючи робочі місця та забезпечуючи гідну заробітну плату своїм робітникам. Зі свого боку я гарантую максимальний супровід в оформлення необхідної документації», — підкреслив голова Тернопільської ОДА.

У вказаному заході взяли участь контролюючі та правоохоронні органи області, голови райдержадміністрацій, керівники підприємств та суб’єкти господарювання, які працюють в сфері надрокористування. Присутні обговорили проблемні питання та перспективи розвитку добувної галузі промисловості області.

За підсумками наради, районні державні адміністрації протягом місяця повинні оновити бази даних кар’єрів та суб’єктів господарювання у районі, а також забезпечити використання продукції місцевих підприємств добувної галузі для реалізації інвестиційних проектів, що фінансуються за кошти державного та місцевого бюджетів. Окрім цього, спільно з органами місцевого самоврядування активізувати контроль за надрокористуванням.

Довідково

Тернопільщина має значний ресурсний потенціал. На території області знаходиться 381 прояв родовищ та корисних копалин.
В області розробляється 12 видів корисних копалин, а саме: суглинки, глини, вапняки, піски будівельні, піщано–гравійна суміш, торфи, гіпси, пісковики, крейда будівельна, доломіти, що складає 12% від загальнодержавних корисних копалин.
Добувну промисловість та розроблення кар’єрів в області представляють близько 120 суб’єктів господарювання.
Найбільше розвинута добувна промисловість в наступних районах в Борщівському, Збаразькому, Зборівському, Кременецькому та Підволочиському.

Коментарі вимкнені.