ДАІшники найслабші серед тернопільських правоохоронців

Чемпіонат з армрестлінгу відбувся в обласному управлінні внутрішніх справ. У змаганнях взяли участь більше півсотні спортсменів, які представляли 19 команд міліцейських підрозділів області. Любителі армспорту змагалися у трьох вагових категоріях.

Абсолютним переможцем у командному заліку стала збірна управління боротьби з організованою злочинністю. Друге місце посіла команда Тернопільського міськвідділу. На третій сходинці – спортсмени обласного управління Державтоінспекції.

В особистому заліку у ваговій категорії до 80 кілограмів золото отримав Віталій Перцак (Козівський РВ), срібло здобув Ігор Гардецький (Тернопільський МВ), бронза дісталася Володимиру Пастернаку (Теребовлянський РВ).

У ваговій категорії до 90 кілограмів переміг Тарас Савчук (УБОЗ), на другому місці –Степан Гнатів (Підгаєцький РВ), на третій сходинці – Олег Пилипів (Бережанський РВ).

У ваговій категорій понад 90 кілограмів призерами стали Микола Данилюк (Бучацький РВ), Андрій Фірман (Тернопільський МВ), Роман Тишко (Підволочиський РВ).

Також змагання з цього спортивного єдиноборства провели співробітники спецпідрозділу «Беркут». Звання кращих виборювали більше десятка учасників з трьох команд.

За результатами напруженої боротьби у командному заліку першість здобула збірна штурмового взводу, друге місце виборола команда офіцерів, а на третій сходинці опинилася команда оперативного взводу.

В особистому заліку у категорії до 80 кілограмів золото отримав Віталій Кравчук, срібло у Олексія Криворучко, бронза дісталася Андрію Шкрабану. Абсолютну перемогу у категоріях до 90 кілограмів виборов Михайло Хільчук, Василь Юрик, Ігор Мельник. У ваговій категорії понад 90 кілограмів перемогли Андрій Джерелейко, Володимир Гримак, Дмитро Щерба.