Тернопільський студент — чемпіон України з велоспорту

Велосипедний сезон в розпалі. Тернопільські спортсмени вже мали нагоду стартувати в гонках на треку та на шосе. Цього разу команда в складі 5 чоловік під керівництвом тренера велосипедної бази Тернопільського обласного відділення КФВС МОН України Романа Зеньо представляли Тернопільщину на відкритому весняному Чемпіонаті України в багатоденній гонці серед юніорів та юнаків. Змагання проводились в м. Рівне. В складі 15 команд з усієї України стартувало більше 150 учасників. Про це повідомляє “Спорт Тернопільщини”.

Спортсмени з загальному за 4 дні перегонів подолали 195 км із середньої швидкістю 34 км/год. “Багатоденка” складалась із командної гонки, двох групових гонок та заключною стала індивідуальна гонка на час.

Ми сподівались на хороший результат наших спортсменів, адже минулого року на цій же гонці вони проявили себе досить не погано. І тернополяни виконали поставлені перед ними завдання. Студент Технічного коледжу ТНТУ ім. І.Пулюя та вихованець велосипедної бази відділення Владислав Щербань здобув перемогу в особистому заліку багатоденної гонки. Свою перемогу Влад «вирвав» після індивідуальної гонки і з перевагою у всього 5 секунд став чемпіоном України в категорії юніори. Відмітимо що минулого року він посів другу сходинку п’єдесталу тож виграти зараз було його головною метою.

Назар Покойовий (Тернопільська ЗОШ №19) став 24-ий в цій же категорії, Пасічник Артем (Технічний коледж ТНТУ ім. І.Пулюя) — 46-ий, Бородай Назар (Тернопільська ЗОШ №19) — 47-ий. В загальнокомандному заліку наші спортсмени посіли 9 місце.

Вітаємо переможця та бажаємо йому ще не один раз піднімати на найвищу сходинку п’єдесталу пошани чемпіонатів України!