Тернополянка стала чемпіонкою, обігнавши суперників на цілих дві хвилини

Успішно виступили на командному чемпіонаті України серед молоді, юніорів та юнаків зі спортивної ходьби, який 15-16 жовтня тривав в Івано-Франківську, вихованці тренера-викладача Віри Зозулі з обласної ДЮСШ з літніх видів спорту.

У змаганнях серед юніорок на дистанції 10 км Крістіна Поворознюк, майже на дві хвилини випередивши своїх суперниць і показавши результат 50.47 с, стала чемпіонкою.

Її старша сестра Русаліна в змаганнях серед молоді на дистанції 20 км, показавши майстрівський час – 1.39,47 с, виборола бронзову нагороду. Обидві спортсменки навчаються у Тернопільському ВПУ Ресторанного сервісу і торгівлі. А срібною призеркою серед наймолодшої вікової категорії на двокілометровій дистанції з часом 11.30 с стала Люба Губанова (учениця ТЗОШ №9).

Щодо інших учасників з тернопільської команди, то у своїх вікових групах шостою була Олександра Франків (ТЗОШ №2), восьмим – Назар Савків (ТВПУ Ресторанного сервісу і торгівлі), дев’ятою – Віра Губанова (ТВПУ Сфери послуг і туризму), тринадцятою – Софія Павловська (ТЗОШ №13). В результаті, у командному заліку з дванадцяти команд, набравши 245 очок, тернополяни вибороли п’яте міс