Які медалі привезли з Ялти тернопільські кікбоксери (фото)

Спортсмени  Тернопільського Палацу Спорту взяли 1-ше командне місце на Кубку світу в  м. Ялта з кікбоксингу в  розділі «фулконтакт», що проходив з 4 по 8 жовтня.

Участь приймали біля 250 учасники з Туреччини, Франції, Італії, Росії, Азейбарджану, Киргизії, Такжикистану, Узбекистану, Казахстану, Марокко, України, Вірменії.

6)      81 кг  – Худзік Василь

В категорії 51 кг Романський Богдан переміг в півфіналі бійця з Киргистану, а в фіналі з Казахстану.

В категорії 54 кг. Дідкун Богдан у півфіналі виграв у бійця з Росії, у фіналі поступився  майстру спорту міжнародного класу. З України-першому номеру збірної України.

В категорії 60 кг. Александрівський Іван в півфіналі переміг Узбецького бійця, а у фіналі програв Казахському спорсмену в рівному двоборстві.

В категорії 63 кг. Огірок Віталій в першому поєдинку переміг спортсмена з Вірменії , а в другому – спортсмена з Азейбаржану; у півфіналі поступився Заслуженому майстру спорту з України триразовому Чемпіону Світу і Європи Гиберту Олександру ( та після бою з нашим спортсменом він на ринг вийти вже не міг).

В категорії 71 кг. Худзік Ігор переміг в полубої бійця з Франції, а у фінальному бої переміг нокаутом з бійця з Росії.

В категорії 81 кг. Худзік Василь півфінальний бій виграв у спортсмена з Такжикистану, а в фінальному бої програв спортсмену з Росії (зі спірними думками суддів).

Подяка тренерам:  Дульнєв Олександр Валентинович, Дідкун Роман Михайлович, Александрівський Іван Андрійович. Окрема подяка – обласній федерації боксу.

Володимир Явнич, новини Тернополя “Погляд”