Тернополянку, яку вже “списали” в лікарні, лікують бджолами

Пасіку родини Корнюків у селі Перерів Коломийського району знають як особливу. Разом із бджолами Віктор Корнюк допомагає людям віднайти втрачене здоров’я. Чоловік практикує апітоксинотерапію. На основі продуктів бджільництва розробив авторську методику оздоровлення, створив лікувальні препарати, – пише pravda.if.ua

Жити з бджолами

На подвір’ї виразно пахне медом. Так духмяно й солодко, наче в дитинстві на дідовій пасіці. Блакитні й жовті вулики рояться в саду – перед вікнами хати, за криницею і виноградом. Над ними схиляються тяжкі плодами яблуні. Рівне неголосне гудіння супроводжує розмірену роботу бджіл. Вони вилітають на осінні луги, анітрохи не зважаючи на людей. «Ми з ними дружимо», – каже пані Оксана. «Ми разом живемо», – посміхається пан Віктор.

Двадцять п’ять років Корнюки живуть разом із бджолами. «Ми їм допомагаємо, а вони нам віддячують», – пояснює господар. Їх пасіка починалася з десятьох вуликів. Тепер пан Віктор опікується більше сотнею бджолиних родин. Одні мешкають в садку біля дому, інші – на галявині в сусідньому лісі. Домівка третіх – павільйон для оздоровлення. В одній частині павільйону поселено 70 бджолиних сімей. Інша, менша частина, обладнана для перебування людей. Повітря з «великого вулика» надходить у сусідню кімнату. Перебуваючи в ній, людина отримує своєрідну оздоровчу інгаляцію, оскільки повітря завдяки природному антибіотику прополісу є стерильним. Окрім того, вібрація крил комах, яку ми сприймаємо як гудіння, також позитивно впливає на людський організм. Таку апітерапію в комплексному лікуванні багатьох хронічних хвороб використовують лікарі США та Європи. Для України цей метод поки що залишається «нетрадиційною медициною». На відміну від апітоксинотерапії.

Можливість допомогти

Десять останніх років Віктор Корнюк використовує терапію з допомогою бджолиної отрути. Передовсім лікує укусами бджіл. «Вже тепер за тим, як виглядають сліди жалення на тілі хворого, я можу сказати, чи можна його вилікувати, – каже пан Віктор. – Останнім часом до нас звертається дуже багато людей із тяжко хворими дітьми. Це дуже прикро. І ми радіємо, що маємо можливість допомогти».

Пан Віктор згадує, як бджоли врятували 16-річну дівчинку із Франківська. Дитина з хворобою Крона була дуже ослабленою. Численні виразки дванадцятипалої кишки давали постійні рецидиви. Біль і кровотечі вкрай виснажили дівчину. «Ми застосували комплексну універсальну методику – продукти від бджіл плюс жалення. Тепер дитина здорова, – розповідає чоловік. – Та цей складний випадок доволі рідкісної хвороби підштовхнув до створення нових ліків. Фактично всі наші маленькі перемоги і досягнення – це причинно-наслідковий ланцюжок. Люди приходять до нас зі своїми проблемами. Ми шукаємо спосіб їм зарадити. Так виникли майже всі препарати з продуктами бджільництва. Вісім місяців ми створювали на основі бджолиної отрути лікувальний крем для обличчя. Після того, як зуміли допомогти жінці, хворій на псоріаз».

Пасічник розповідає, як цьогоріч втілили унікальну річ – зібрали бджолину отруту. Це дасть можливість приготувати її водний та спиртовий розчини, використати для інгаляцій при пневмоніях і туберкульозі. Віктор Корнюк стверджує, що саме з допомогою бджолиної отрути і настоянки воскової молі (шкідник у вуликах, займає місце личинок у стільниках) можна досягти повного зцілення від туберкульозу, навіть його змінених форм. Чоловік демонструє записи, де зазначені імена, прізвища та контакти пацієнтів, які пройшли курс апітерапії на його пасіці і підтвердили успішне лікування з допомогою лабораторних, УЗД та інших досліджень у медзакладах. «Плануємо наступного року зробити краплі для відновлення зору при глаукомі, – ділиться задумами пан Віктор. – Маємо вже краплі для покращення зору. Працюємо над створенням мазі для лікування суглобних хвороб і спортивних травм».

Віддати життя за здоров’я

Звичайний курс апітоксинотерапії у Віктора Корнюка – 18 днів. «Вважаю, що лікування бджолами має бути безкоштовне, як і медицина загалом, – каже він. – За курс жалення ми беремо 10 гривень. Тільки тому, щоби люди не носилися з могоричами і не принижували наших бджіл. І щоби пам’ятали: комаха віддає своє життя за здоров’я людини».

Загалом, апітерапія – комплексна. До лікування отрутою даються мед і квітковий пилок та їх поєднання, воскові кришечки (забрус), прополіс, перга, маткове молочко та їх міксти. А також бальзами, желе, екстракти, масла, настоянки, креми, мазі, маски, краплі та інші препарати з продуктів пасіки, виготовлені Корнюками. Схема лікування добирається індивідуально, зважаючи на захворювання й особливості організму людини. «Діабет, гепатити, зокрема гепатит С, цирози печінки, туберкульоз, онкологічні захворювання – маємо методики для подолання цих тяжких хвороб, – ошелешує апітерапевт. – І маємо результати! Останній випадок – посадовець зі столиці. Діагноз: цироз. Пройшов наш курс. Лікарі здивовані: УЗД фіксує форму і структуру, наближену до норми».

Пан Віктор зауважує, що його ображає, як «списують» хворих, як визнають безнадійними і відправляють помирати додому. «До нас переважно приїздять саме такі, – продовжує він. – Була 50-річна тернополянка. Пухлина в грудях і метастази. Температура більше півроку. Біль. В лікарні з нею етично попрощалися, кращим визнали домашній догляд. Вже півроку, як вона відчуває покращення. Почала ходити. Майже не вживає знеболювальне. Продовжує апітерапію».

Віктор Корнюк може розповідати десятки історій своїх пацієнтів. Як патронував вагітну з ризиком викидня. Як ставили на ноги дитину з запаленнями суглобів. Як витягав хворих на астму. Майже всі стали його друзями і товаришами. Принаймні за життєвою філософією. «Тривале життя з бджолами, вживання продуктів бджільництва змінює відчуття світу і трансформує світогляд, – пояснює пасічник. – Починаєш розуміти, що живеш у раю, який твориш кожен день своїми руками. Усвідомлюєш, що кожна людина прикликана на землю творцем з любов’ю для виконання певної місії. Наша місія і наша мета – допомагати людям. Тому ми відкриті для всіх. І для нас усі люди – рівні».

 

Коментарі вимкнені.