Активісти “Антикорупційного штабу”​ відслідкували лобіювання інтересів забудовників у Тернопільській міській раді

Депутат Юрій Смакоуз – відомий забудовник та засновник 8 будівельних компаній у м.Тернопіль проголосував за рішення на користь одного з своїх підприємств “Компанії Добробуд” тим самим порушивши українське антикорупційне законодавство.

ТОВ “Компанія Добробуд” – відоме тернопільське підприємство, що спеціалізується на будівництві житлових та нежитлових будівель та належить одному з депутатів тернопільської міської ради Смакоузу Юрію Георгійовичу.

На 12 сесії міської ради депутат Смакоуз проголосував за внесення змін в рішення міської ради щодо надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки, яка перебувала в оренді ТОВ «Компанія Добробуд». До того ж, депутата не було зареєстровано на початку вечірнього пленарного засідання, на якому було прийнято це рішення, але у списку голосуючих він все ж таки є. Варто зазначити, що депутат також входить до складу комісії міської ради з питань містобудування, у рішеннях якої також фігурує ТОВ “Компанія Добробуд”.

Згідно з чинним антикорупційним законодавством, депутат Смакоуз порушив закон за фактом реального конфлікту інтересів, тому має понести адміністративну відповідальність.

Інформація була знайдена завдяки автоматичному аналізатору на сайті Приховані інтереси http://interes.shtab.net/, зокрема аналізу протокола дванадцятої сесії міської ради (від 21 жовтня 2016).
Детальна інформація також доступна на сайті Приховані інтереси.

Comments are closed.