Болюче відео з нашими “Кіборгами”

Ехо Москви… Страшне і символічне. Наші герої в руках ворога.Ті, що обороняли Донецький аеропорт, ті, що стали не лише символом Української Армії, незламності і витривалості, символом духу і сили волі, – в полоні у ворога!!!!
План спасіння “кіборгів”, втаємничено озвучений Генштабом, спрацював? Виконаний з точністю? До навпаки.
Що лишилось? Може, визнати їх дезертирами і зрадниками? Бо що ще може гарантувати держава Героям? Адже обмінювати їх немає на кого. Просто немає. Тому так довго і тривають перемовини про обмін. Бо, практично, всі звіти силовиків про затримання терористів не підкріплюються ні доказами, ні судами, ні, навіть, перебуванням терористів у СІЗО. Дематеріалізовуються вони , чи що?
Це відео болюче. Багато хто, піддавшись емоціям, не захоче його переглядати. Але, все-таки : гляньте. Адже серед них, серед полонених “кіборгів” можуть бути близькі вам люди. Якщо так – дайте знати. І ми разом будемо докладати зусиль, щоб їх визволити з цього ганебного полону. Ганебного не для них. Для нас, для України, для Головнокомандувача і “Президента миру”.

-1 thoughts on “Болюче відео з нашими “Кіборгами”

  • 15:02 | 22 січня, 2015 at 15:02
    Permalink

    Наша армия еще не готова воевать с лучше вооруженной и экипированной армией России,которая по численности еще и превосходит украинскую.Как бы мы не хотели,но надо исходить из реалий.Если бы США дали нам хотя бы современное противотанковое вооружение то еще о чем то можно было еще говорить,а так мы обречены.Верховное главнокомандование перепуганное и некудышнее,а одного героизма наших сограждан мало.Короче наши союзники нас бросили.Россия эту войну выиграет,но никогда не победит украинский народ.

Comments are closed.