Надал: обманює, чи обманутий?

15 травня на офіційному веб-ресурсі міськради Тернополя появився звіт щодо результатів зустрічі мера Сергія Надала із канадійськими довгостроковими спостерігачами. Іноземці навідалися до міста, аби, як ідеться на сайті, “ознайомитися з перебігом виборчого процесу позачергових Виборів Президента України”.

Далі у звіті зазначено: “Очільник Тернополя проінформував іноземних гостей про стан підготовки до виборів та зауважив, що за кожною дільницею Тернополя закріплений відповідальний працівник міської ради, усі дільниці забезпечені усім необхідним (!!!) для того, щоб процес голосування відбувся належним чином”.

На усе це хочеться відреагувати одною та неповторною абревіатурою – WTF, Сергію Віталійовичу?

А тепер – усе по черзі.

1. Здавалося б, ну і файно, що у файному місті все файно із підготовкою до виборів. Але когнітивний дисонанс щодо сказаного паном Надалом починає дошкуляти уже із наступного дня – із 16 травня.

2. Того дня після обіду губернатор Сиротюк провів зустріч із головами окружних виборчих комісії та представниками усіх структур, котрі так чи інак дотичні до проведення або організації позачергових виборів президента на території міста й області.
Зокрема, на “килим” для звіту” Сиротюк викликав голову ОВК №165 Марію Мацук. І, мабуть, дарма. Бо тут жінка і рубанула правду-матку про “готовність” до виборів безпосередньо у Тернополі. А це, приміром, що у багатьох виборчих дільницях міста досі немає ані кабінок для голосування, ані освітлення, ані телефонного зв’язку та сейфів…

3. Цитата зі звіту зустрічі Надала: “…за кожною дільницею Тернополя закріплений відповідальний працівник міської ради”.
Цитата пані Мацук: “У ДВК №131 , що у торговельному коледжі, немає кабінок. До речі, на цій дільниці так і не побував куратор з міської ради!”.

Одже, запитання, які напрошуються самі:

a) мер Тернополя спеціально ввів в оману іноземних спостерігачів? Якщо так, то для чого? Аби не гатьбитися, що одна з основних проблем на ДВК – це брак планок для змайстрування примітивних кабінок?..

b) міський голова став заручником звіту своїх підлеглих, які обманули шефа щодо готовності ДВК? У разі підтвердження, виникає запитання стосовно професійної адекватності таких працівників.

c) обманює у всій цій ситуації сама ж голова ОВК №165 Марія Мацук? І одразу уточнення – схолєри їй це потрібно?

Андрій Орляк, 20 хвилин

-1 thoughts on “Надал: обманює, чи обманутий?

  • 10:56 | 19 травня, 2014 at 10:56
    Permalink

    є бюджет ОВК, при чім тут Надал???

Comments are closed.