Перші результати народного праймерізу «100 кращих тернополян»

Проект 100 кращих тернополян набирає обертів. За словами організаторів досі нічого подібного в Україні ніхто не проводив.

– Зі свого боку докладемо максимум зусиль, щоб Вас не розчарувати і довести проект до завершення максимально чесно та прозоро.
Будемо раз на два дні публікувати статистику про перебіг проекту. Однак лише ту, котра не зашкодить чи не допоможе комусь з висунутих Вами кандидатів.
Інформацію, яку ми оприлюднюватимемо, буде станом на 24 години тому, так як нам потрібен час, щоб узагальнювати дані, зібрані через наш сайт top100.te.ua, call-центр та анкети заповнені у волонтерів на вулицях міста.

Отож, за результатами 5-ти днів проекту (10:00, 18 лютого):
1) 1493 людини здійснили висунення нових кандидатів до участі в праймерізі або підтримали вже висунутих;
2) всього висунуто 406 кандидатів;
3) всього здійснено висунень або підтримок вже висунутих кандидатів – 4245;
4) кожну годину в відбувається від 5 (вночі) до 80 (вдень) висунень/підтримок претендентів;
5) за результатами першого етапу аудиту зафіксовано 654 спроби “накруток” голосів;
6) щоденна позитивна динаміка росту учасників висунень кандидатів;
7) 8 кандидатів подолали позначку у 50 висунень;
8) найпоширенішими способами накруток є: дублюючі подання через інтернет-сайт/кол-центр і анкети волонтерів на вулиці; використання свіжо-придбаних сім-карт.

При кінцевому підрахунку першого етапу проекту (визначення кандидатів до праймерізу) буде проведений багатоступеневий аудит кожного з кандидатів. Тому оприлюднені нами поточні цифри можуть бути скориговані.
Не рекомендуємо будь-кому намагатись штучно накручувати кількість висунень/підтримок так як це безсумнівно буде виявлено та оприлюднено.

Comments are closed.