Прокуратурою порушено 6 кримінальних справ проти газових порушників

8 лютого під керівництвом першого заступника прокурора області Миколи Люшненка  відбулася міжвідомча нарада за участю керівників органів виконавчої влади та державного контролю, на якій йшлося про дотримання енергопостачальними підприємствами законності у сфері енергозбереження.

За даними статистики, у 2010 році рівень оплати підприємств теплової енергетики за спожитий природній газ становить 79,5 %,  а газопостачальних  – 86,2 %. Враховуючи стан законності на енергетичному ринку,  органами прокуратури області вживаються заходи реагування, спрямовані на погашення боргу за спожитий природний газ.

За результатами перевірок дотримання  законодавства у паливно- енергетичному комплексі, упродовж 2010 року органами прокуратури області  порушено 6 кримінальних справ, 4 надіслано до суду, внесено 344 документи реагування,  до відповідальності притягнуто 117 службових осіб,  за вчинення корупційних правопорушень  до відповідальності притягнуто 14 службових осіб.

Міжвідомчою нарадою затверджено узгоджені спільні заходи, спрямовані на покращення ситуації у вказаній галузі, зокрема:  проведення комплексних перевірок енергопостачальних підприємств  та спільних,  з контролюючими структурами,  рейдів для виявлення фактів використання електричної енергії і  газу поза обліком та ін, – повідомила Ольга Фігель,  прокурор відділу прокуратури області.

Comments are closed.