Рожеві мрії тернопільського мера Сергія Надала розвіялися, наче туман

Кілька місяців наш городоначальник спав і бачив себе  головою Асоціації міст України. Відвідував усі зібрання, тиснув руку та красувався на камери з найвпливовішими політиками, однак підсидіти Юрія Вілкула на цій посаді йому на вдалося. Сергій Надал виявився безсилим  перед «стальним кулаком» України. І поступився місцем менш красномовному та, очевидно, більш впливовішому меру Віталію Кличку.

Ще напередодні голосування правління Асоціації практично одноголосно підтримало кандидатуру останнього. Не став перешкодою для Кличка навіть той факт, що столичному меру бракувало управлінського досвіду.  Перевага у дві третіх голосів забезпечила йому безапеляційну перемогу.

А поміж тим,у грудні минулого року у Тернополі збиралися представники усіх населених пунктів області, які є членами Асоціації міст України. Вони одноголосно вирішили висунути на посаду Президента Асоціації міст України тернопільського міського голову Сергія Надала. Мовляв, у Надала великий досвід та потенціал. Та цього виявилось недостатньо. У таких справах потрібен ще й впливовий покровитель. Сергій Надал неодноразово «козиряв» перед тернополянами лояльним, ба навіть більше, прихильним ставлення до своєї персони спікера Верховної Ради Володимира Гройсмана. Останній навіть називав керівництво Тернополя найпрозорішим. Та або він не настільки завзято відстоював кандидатуру тернополянина, або просто фортуна була не на боці пана Надала.

У міській раді від фіаско свого шефа усі сплакнули. Мовляв, без Сергія Надала децентралізації не відбутися. І навіть прокритикували  діяльність Віталія Кличка, але від поразки уже ніде не дітися. Ну що ж, доведеться тернопільському меру вчитися програвати…

ЛТДейлі

Comments are closed.