У Тернополі відкрили меморіальну дошку загиблому бійцю АТО Віктору Гурняку (фото, відео)

Сьогодні у Тернополі відбулось відкриття меморіальної дошки загиблому бійцю АТО Віктору Гурняку. Її повісили на стіні Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя.

На відкритті  були присутні батько, мама, сестра та дружина Віктора. Окрім того, керівництво області, пластуни, студенти коледжу.


Нагадаємо, Віктор Гурняк загинув 19 жовтня 2014 року біля 32-го блокпосту  у бою біля Бахмутки та Смілої. Боєць  вивозив поранених бійців з місця бойових дій і загинув внаслідок обстрілу ворогом. Віктор довший час був волонтером та возив допомогу на передову. Згодом вирішив піти добровольцем у батальйон «Айдар».

Віктор народився 1987 року на Тернопільщині. Працював фотографом. Співпрацював із виданням «УНІАН», «INSIDER» та «REUTERS TOMPSON». Спільно з друзями заснував фотоагенцію «LUFA». Останні півроку одягав, взував та доставляв усе спорядження для батальйону «Айдар». У вересні приєднався як боєць до цього батальйону.

Віктор також був пластуном. Встиг знятися у відеокліпі Тартака та Нічлави «Не кажучи нікому» та фільмі Тараса Химича «Золотий вересень».

Президент України Петро Порошенко посмертно нагородив бійця батальйону «Айдар» Віктора Гурняка орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

Раніше Віктора Гурняка було нагороджено Пластовим Залізним Хрестом (посмертно) за хоробрість у боротьбі за Батьківщину. Відзнаку передано дружині Віктора – Ірині.

Comments are closed.