Бійка, вилучення, три гола – і команда з Тернополя перемогла

Перед матчем головний тренер «городян» Василь Івегеш відмітив, що команда в осінній частині чемпіонату матиме кращий вигляд, ніж у літній. Хочеться нагадати, що 14 липня, саме «Славутич» екзаменував дебютанта другої ліги: 3:0, і наші земляки розпочали чемпіонат з хорошої прочуханки. Тому, вчора, 29 вересня, тернополяни мали неабияке бажання, якщо не відімстити то, хоча б показати набутий професіоналізм. Як зафіксувало табло в кінці матчу – помста відбулась.

23 вересня команда з берегів Дніпра теж здавала іспит на зрілість: із боротьби за Кубок України їх виключили наші географічні сусіди. Хоча луцька «Волинь» і перемогла нижчу за рангом команду (до того ж лише в додатковий час), наставник черкащан Олександр Кирилюк залишився задоволений своїми футболістами. Вочевидь, моральне та фізичне виснаження стали складовими поразки в Тернополі.

Зі стартового свистка черкаські футболісти дали зрозуміти, що не налаштовані грати другим номером. На початку матчу М. Сергійчук викотив м’яча на лінію карного майданчика під удар Є. Гуду –капітан славутчан «прострелив» вище поперечини. Через кілька хвилин С. Клекот, сфоливши в центрі поля, зірвав передачу на Р. Дацюка і можливий вихід угорського черкащанина віч на віч з голкіпером господарів. Після цього тернопільські футболісти вирішили змінити хід гри і показати хто тут господар.

Рахунок у матчі було відкрито в середині першого тайму. Результативним для тернополян став кутовий – подачу І. Козелка головою замкнув В. Чорний. Через десять хвилин гості мали нагоду відігратися, але Сергійчук не зумів замкнути головою навіс Р. Дацюка на дальню стійку. А господарі могли подвоїти результат ще до перерви, і знову зі стандарту. Після пострілу І. Курила у штрафний майданчик, Б. Семенець загнав м’яча у сітку, але з іншої сторони.

На 53-ій хвилині активність господарів, незважаючи на подвійну заміну в складі гостей, призвела до вилучення голкіпера останніх. Хоча й був забитий гол з гри (С. Клекот), арбітр відмінив взяття воріт та призначив пенальті. А на додачу полегшив участь тернополян, діставши із кишені червону картку, яку, за фол останньої надії, вручив голкіперу «Славутича» А. Лєнчінкову. Основного голкіпера замінив резервний – Тимур Чоларія, екс-голкіпер тернопільської «Ниви». Постріл А. Кондзьолки, рикошет від стійки – ГОЛ!!!

З цієї миті гра набула жорсткого характеру. На 61-ій хвилині черкащанин О. Ніколайчук отримав попередження, збивши В. Богданова. В.Чорний після з’ясування стосунків отримав попередження. Але це не заспокоїло гравців обох команд зорганізувалась маленька потасовка і по жовтій карточці отримали ще й воротар господарів та нападник гостей М. Сергійчук.

Перебуваючи в меншості черкащани все-таки намагалися пресингу вати, а на 80-ій хвилині М. Лисоконь навіть забив гол, але з офсайду. Арбітр навіть хотів дати попередження за удар після свистка, але передумав. Поки гості переживали розчарування С. Клекот довів рахунок до розгромного. Через сім хвилин тернополяни, після пробивання кутового, могли вчетверте святкувати взяття воріт, але не судилось

У компенсований час Д. Кобіков пробив «на вдачу», але й тут фортуна, в особі І. Курила, була на стороні «городян» – захисник господарів вибив м’яча з лінії порожніх воріт.

Завдяки перемозі, ФК «Тернопіль» перемістився з восьмої на шосту сходинку турнірної таблиці, маючи в активі 14 очок.

Колектив «Погляду» вітає земляків із впевненою перемогою і бажає муніципальній команді закріплення в професійному футболі.

ФК «Тернопіль»  «Славутич» Черкаси  3:0 (1:0)

Дата матчу – 29.09.2012 р.

12 тур. м.Тернопіль. Міський стадіон. 1500 глядачів. Початок о 16.00.

Арбітри: В.Новохатній (м.Київ), І.Дебенко, Т.Семанюк (обидва – м.Івано-Франківськ).

Інспектор матчу: В.Криницький (м.Рівне).

ФК «Тернопіль»: Р.Данкович, І.Курило, С.Атласюк, А.Дубчак, С.Клекот, А.Кондзьолка (А.Пастернак, 82), І.Сороцький (С.Куріцький, 74), В.Богданов (М.Трофімчук, 80), В.Чорний (І.Тарабалка, 84), І.Козелко (Р.Гаврилюк, 68), Б.Семенець. Запасні: І.Мельник, С.Полянчук. Тренер: В.Івегеш.

«Славутич»: А.Лєнчінков, М.Лисоконь, Є.Тарасенко О.Тарасенко, Р.Мірошніков (С.Таран, 27; С.Бриж, 46), О.Фабунмі (Д.Кобіков, 46), Є.Гуд – к/к, О.Ніколайчук, Ш.Вайда, Р.Дацюк (Т.Чоларія, 55), М.Сергійчук (Д.Кошелюк, 71). Запасні: В.Кучеревський, А.Рябко. Тренер: О.Кирилюк.

Голи: В.Чорний (25), А.Кондзьолка (56 пен.). С.Клекот (81).

Попередження: С.Клекот (9), В.Чорний (58), Р.Данкович (58), Б.Семенець (90+3) – Ш.Вайда (45+3), О.Ніколайчук (58), М.Сергійчук (58).

Вилучення: А.Лєнчінков (53) (фол останньої надії).