Сергій Надал подарував мішок м’ячів школі-ліцею №13

Сьогодні у сесійній залі міської ради відбулося нагородження учнівської команди ТНВК «Школа-ліцей № 13», яка вийшла у фінал національного Кубку шкільного футболу Євро – 2012.

Міський голова Тернополя Сергій Надал вручив кожному учаснику подарунки у вигляді грошової премії та футбольної форми. Також ліцей отримав мішок футбольних м’ячів для подальшого розвитку шкільного спорту . Як відомо, національний Кубок шкільного футболу ЄВРО-2012 проводиться за олімпійською системою.

Команда Тернопільського ліцею перед цим пройшла низку змагань – починаючи від міського та обласного етапів й закінчуючи фінальною стадією, яка передбачала 4 матчі плей-офф – 1/16, 1/8, 1/4 та ½ фіналу турніру. У чвертьфіналі наша команда змагалась із львів’янами, у півфіналі зіграли з командою з Борщівки ( Київська обл.).

Тож ліцеїсти показали, що в  Тернополі молодь неабияк зацікавлена спортом та бере активну участь у футбольних змаганнях. Залишається лише побажати удачі хлопцям у фінальному поєдинку, який відбудеться 12 травня на арені київського стадіону НСК «Олімпійський».

Тернопільська команда буде змагатись із переможцями Східної конференції турніру – учнями ЗОШ № 18 із Сум.

Оксана Бучко

Comments are closed.