50 метрів нового асфальту у Тернополі прирікають людей на задуху в “душогубках”

На проспекті Злуки у Тернополі перекрито рух. Зокрема – в ділянці зупинки громадського транспорту “Універсам”. Там асфальтують дві смуги дороги.

Цікаво, що правоохоронці чомусь зупиняють транспорт з Центру ще на кільці Тесктильна-Злуки. Тому маршрутки змушені їхати по вул.Текстильній, а звідти, через двори виїжджати знову на Злуки, в районі магазину “Інга”, далі – до зупинки громадського транспорту навпроти магазину “Берізка”, а далі звертати праворуч, повз відділення “Нової пошти”, вниз і вгору, по вузькій Галицькій до кільця Злуки-Тарнавського.

Проблемою стало те, що Галицька в жахливому стані, в ямах, ще й вузька – доволі габаритні і неповороткі “Богдани” не завжди могли розминутися з бусами, вантажівками та “джипами-лексусами”. Тому затори тут тягнулися майже кілометрові.

Пасажири в душній маршрутці-“душогубці” помітно нервували. Спочатку кричали на водія, чому він не попередив, що їде на Текстильну. Але коли він пояснив, що зараз зверне на Злуки через двори, то заспокоїлися. Потім, коли маршрутівка, перевалюючись по ямах Галицької маневрувала, намагаючись уникнути заторів, доїжджаючи житловими дворами мало що не до Східного масиву, люди телефонували родичам, знайомим чи співробітникам, пояснюючи, чому запізнюються: “Та везе хто-зна куди, через двори”, “Хоч бери гелікоптер наймай”, “Знають коли дорогу ремонтувати – посеред дня”…

Проте, проїжджаючи уже по кільцю, в напрямку Тарнавського, забули про свій поганий настрій і з цікавістю вгадували, скільки ж метрів асфальту постелили робітники біля “Універсаму”. Практично усі пасажири підтримали цифру 50 метрів. Вона дуже здивувала літню жінку: “Як, через 50 метрів асфальту приректи пасажирів у таку жару на смерть в цій “душогубці? Годину їхати від Текстильника до “шоколадок”? (малися на увазі будинки, облицьовані коричневою плиткою на проспекті Злуки, в районі перехрестя з вул.Тарнавського – прим.ред.) Ми тут подуситися всі маємо, чи шо? Ну точно, асфальтували би собі вночі, тай всім було би добре”. Тернополянин, котрий, очевидно, серед усіх присутніх був більш обізнаний в новинах міста, з серйозним виразом обличчя пояснював, що міський голова дав “наганяя” начальникам, що “відповідають за дороги, тому ті вже зі шкури лізуть, лиш би зробити всьо, як він наказав і закатати всі дороги асфальтом. Яке їм діло до людей? Вони свої крісла беррежуть”.

Люба Вовк, новини Тернополя “Погляд”, фото Від Тарнополя до Тернополя

-1 thoughts on “50 метрів нового асфальту у Тернополі прирікають людей на задуху в “душогубках”

 • 18:31 | 21 червня, 2013 at 18:31
  Permalink

  А чому б не асфальтувати у суботу, а в понеділок вихідний. А Надала ніхто не боїться і не поважає. За других мерів дороги були полатані щорічно до Паски, а в цьому році напевно і до Покрови не зроблять.
  Зате теперішні по хабарництву самі крутіші…

 • 19:37 | 21 червня, 2013 at 19:37
  Permalink

  Та взагалі дивина.Я розумію, що ми далекі від рівня ремонту як у європейських країнах, але це вже повний перебір.
  Такі фактори як:
  -п’ятниця (люди спішать з роботи, щоб встигнути на автостанцію чи з/д вокзал, щоб добратись на свята в села та інші міста)
  -середина дня, коли 30градусів на термометрі, а в маршрутках взагалі жах
  -закриті дві смуги, тобто дорога, яка є вагомою артерією руху у місті повністю паралізовна (якщо не рахувати проїзди через двори)

  Таке діло сміло можна було робити в суботу, коли народ виїде на свята до родичів, та й не дньом, а вночі. Цей участок дороги добре освічується.

  Запхати керівників цього проекту у маршрутку і хай так побудуть 30-40 хв

Comments are closed.