П’яні міліціонери розстріляли власника і відвідувачів ресторану

фото; gazeta.ua

Відвідувачів житомирського ресторану “Шашличний двір” увечері у четвер розстріляли п’яні міліціонери. Скалічили п’ятьох.

Заклад розташований у мікрорайоні Польова біля Корольовської райради та дитячої поліклініки. Є понад 20 столів, фонтан, акваріум. Спиртного не продають, – пише gazeta.ua

— Тут відпочивала компанія, троє мужиків, — розповідає відвідувач ресторану. Просить не називати його, боїться помсти міліції. — Сиділи за крайнім столиком біля акваріума. Гуділи, кричали. Під столом стояли дві пляшки віскі. Десь в 11 вечора до них підійшла офіціантка. Попросила заспокоїтися й не пити віскі. На неї гаркнули, послали. Один мужик схопив її за голову.

Неподалік відпочивав власник закладу43-річний Сако Мартиросян. Підійшов до відвідувачів і попросив утихомиритися. Ті відказали, що у приміщенні надто гучно лунає музика. Один ударив Сако в обличчя.

— Потім вони й директор вийшли. Тут крики, стрілянина. Я вибігаю, а там люди лежать на землі. Директор тікав від них, так вони чотири рази вистрелили йому в спину. Ті психи були такі п’янючі, почали шмаляти по людях. Одній дівчині попали в ногу, ще одному мужику тричі в живіт, третьому — в спину. Якийсь хлопець виходив покурити, так і йому руку прострелили.

Власники “Шашличного двору” викликали бійців Державної служби охорони.

— Стріляли вроді двоє. А третій був такий невміняємий, що в присутності охорони з ножем кидався. Так охоронці його заламали і уклали, — відвідувач показує на мобільному фото того, хто був із ножем. Воно розмите. Видно, що нападникові до 30 років, він худорлявої статури, русявий. — Мені пощастило ці фото зберегти, бо потім приїхали менти і випитували в усіх, чи ніхто не знімав. Кажуть, ті стріляки із житомирського УБОЗу (Управління з боротьби з організованою злочинністю. — “ГПУ”), там їхнє начальство засвітилося.

Родич власника ресторану Георг підтвердив, що Сако Мартиросян дістав численні травми.

— Спочатку його привезли в міську лікарню. Кулі вийняли, зашили рани. Йому поламали чотири пальці. У довідці написали, що це побутова травма, й відправили додому. Вночі Сако стало гірше, і ми поїхали в районну лікарню. Не розповім, де він зараз, — говорить Георг. — Інших теж виписали. Ніхто нічого не каже, бояться.

7 жовтня п’ятий потерпілий, Олександр, прийшов до Корольовського райвідділу міліції Житомира. Хотів написати заяву за прострелену правицю. Міліціонери її не прийняли. Узяли аж 9 жовтня, коли Олександра супроводжував журналіст із телекамерою.

В обласному управлінні міліції випадок коментують неохоче.

— Так, 7 жовтня до Корольовського райвідділу надійшло повідомлення від чергової медсестри травмпункту. До них звернулися жителі Житомира з тілесними ушкодженнями, характерними для поранень, нанесених пристроєм для відстрілу гумових куль, — каже Алла Ващенко з обласної міліції. — До реанімаційного відділення лікарні доставили працівника УМВС України в Житомирській області із закритою черепно-мозковою травмою, численними переломами та забоями.

На місце виїжджала слідчо-оперативна група з Корольовського райвідділу.

— У ході перевірки встановили, що між працівником органів внутрішніх справ та власником виникла суперечка, яка продовжилася на вулиці, неподалік кафе й переросла в обопільну сутичку. Тоді й був застосований пристрій для відстрілу гумових куль, — додає Ващенко.

Деталі з’ясовує управління внутрішньої безпеки обласної міліції. Результати перевірки обіцяють віддати прокуратурі.

Comments are closed.