Нові деталі по «Хеліксу»: потерпілі з інших країн та оголошення підозри ще кільком фігурантам

До ГУНП у Тернопільській області вже звернулися 480 людей, які потерпіли через фінансову піраміду «Хелікс», 227 з них уже допитані.

 – Потерпілі розповіли, як, власне відбувалася ця схема, які кошти, куди пересилали, хто їх спонукав до співпраці з компанією, – зазначив керівник Відділу комунікації ГУНП у Тернопільській області Сергій Крета. – На сьогодні завдані збитки через шахрайські дії становлять 37 мільйонів гривень. Люди вкладали різні суми від ста доларів США до понад 50 тисяч доларів. Звертаються також люди з різних країн – з Молдови, Ізраїлю, Казахстану. Найбільше потерпіли, звичайно, вкладники з Тернопільської області.

Після того, як на початку грудня 2016-го оголосили підозру в організації фінансової піраміди «діамантовим» директорам компанії «Хелікс», а саме Дмитрові Нагуті, Богданові Воронцову та Романові Фелику, у них арештували все майно – автівки, квартири, будинки, банківські картки, тощо. Сума арештованого майна складає понад 25 мільйонів гривень.

– Щодо цієї справи триває розслідування, – повідомляє Сергій Йосипович. – Є ще інше майно, яке також можливо буде арештовано. До нас щодня надходять заяви від потерпілих. Маємо інформацію про інших підозрюваних у даному кримінальному провадженні, але їх ще не затримали, тривають слідчі дії і незабаром їм оголосять підозру. Це стосується безпосередньо тих людей, які брали кошти із вкладників й проводили з ними шахрайські дії.

Нагадаємо, після затримання трьох  фігурантів фінансової піраміди – Нагути, Фелика та Воронцова, суд обрав їм міру запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, однак, внісши заставу 8,5 мільйонів гривень, вони перебувають на волі. За їхнім місцем перебування поліцейські ретельно стежать з допомогою електронних браслетів. У них також вилучили українські та закордонні паспорти й узяли підписки про невиїзд.

НОВА Тернопільська газета

Коментарі вимкнені.