Андрій Парубій: «Новому парламенту потрібні нові люди. Такі як Іван Ковалик із Тернополя»

2 жовтня до Тернополя завітав екс-секретар Ради національної безпеки і оборони України, лідер Самооборони Майдану, кандидат в народні депутати від партії «Народний фронт»  Андрій Парубій, щоби підтримати висуванця своєї політичної сили у м. Тернополі Івана Ковалика.

–                          Іван Ковалик – керівник тернопільської Самооборони Майдану. Він є представником нового покоління і нової плеяди людей, які ідуть на вибори. Для нас вкрай важливо, щоб за цю коротку кампанію ми з вами могли донести до виборців те, що саме такі люди, як Ковалик, зараз вкрай необхідні українській владі, – сказав Андрій Парубій. – Бо я впевнений, що не буде жодних ефективних реформ і Верховна рада не зможе приймати ключові та найбільш відповідальні закони для України, якщо ми не приведемо достатньо нових дієвих активних людей у Верховну раду України. І не просто нових людей, а таких, які продемонстрували здатність захищати інтереси України під час Майдану. А Іван Ковалик під час Майдану на барикадах показував незламний дух. І нам у парламенті буде вкрай важливо мати людей, яких неможливо ні купити, ні залякати. Верховна рада є не тільки законодавчий орган, але й представницький, і тому нам важливо мати у ній людей принципових та патріотичних, відданих ідеї.  Адже без змін у Верховній раді, ми не зможемо зробити змін в країні.

Представив Андрій Парубій й інших кандидатів, які балотуються в округах Тернопільщини від «Народного фронту» – двох діючих нардепів:

– Іван Стойко іде по Чортківському округу №167. Він є депутатом багатьох скликань, який у кризові моменти себе продемонстрував як незламний боєць. А Михайло Апостол йде по Теребовлянському окрузі №166. Він, будучи депутатом, теж продемонстрував вміння ефективно працювати для свого регіону та України.

За словами лідера Майдану, команда партії Арсенія Яценюка «Народний фронт» об’єднала не тільки професійних політиків, але й громадських діячів, командирів добровольчих батальйонів та бійців Самооборони Майдану.

–  З нами політики, які продемонстрували, що їх не можна зламати. Вони  продемонстрували свої професійні якості. Це такі особистості, як Арсеній Яценюк, який очолив Уряд в найважчий для України час. Йому вдалось не допустити економічної кризи, пройти найскладніші моменти і добитися підписання угоди про Асоціацію з Європейським союзом. У нашій команді є громадські діячі. Такі, як Тетяна Чорновол, яка продемонструвала незламність духу і під час Майдану, і після нього. Також у списку – велика кількість командирів добровольчих батальйонів, бійців Самооборони Майдану. І хоча, на перший погляд, всі ці люди виглядають різними, їх об’єднує те, що у часи найбільших викликів, коли для держави був найбільш необхідний захист, вони були поруч, на передовій. Часто мене запитують: чому власне командири батальйонів та бійці Самооборони йдуть у команді «Народного фронту»? З тієї ж причини, що з тими людьми ми були разом, і на барикадах, і на Майдані. З якими спільно організовували оборону України, коли прийшов російський окупант. Рішення про участь в «Народному фронті» було спільним рішенням Самооборони Майдану. Ми його приймали на наших колективних зборах. І ми дійшли висновку, що команда Яценюка, Чорновол, Гриневич та багато інших дуже яскравих діячів є найбільш близькою і найбільш органічною для нас. Це команда, яка зможе у майбутньому парламенті стати основою для нової більшості. Бо ми переконані, що власне Арсенія Яценюка потрібно пропонувати на нового керівника Уряду. І одним із ключових завдань нової Верховної ради України буде сформувати Уряд. Тому кожну політичну команду ми повинні оцінювати з призми того, наскільки вона спроможна організувати ефективний Уряд.

За словами Андрія Парубія, зараз дуже важко говорити про вибори, адже іде війна. «Як із паралельної реальності переїжджаєш, коли з АТО вириваєшся на виборчі зустрічі», – каже він.

– Але ми всі насправді маємо розуміти, що ключовим завданням є не перемога на парламентських виборах, а перемога у війні. У найбільш відповідальний час, у час новітньої української державності перед нами стоять великі виклики. Багато наших побратимів гинуть там кожного дня. Але так доля розпорядилась, що ми під час війни мусимо проводити вибори. І на той виклик ми повинні гідну дати відповідь. Бо якщо ми не зможемо максимально оновити Верховну раду, якщо не зробимо так, щоби цей орган працював для людей, то щоби не було тоді тих звичних нарікань на депутатів. Ми повинні, вибираючи, виходити з правильних чітких критеріїв. І я впевнений, що команда «Народного фронту», яка об’єднала багатьох людей, які власне і змінили нашу державу і сьогодні її зміцнюють там, на фронті, – це ті люди, які можуть сформувати нову й демократичну Верховну раду України.

-1 thoughts on “Андрій Парубій: «Новому парламенту потрібні нові люди. Такі як Іван Ковалик із Тернополя»

 • 11:54 | 3.10.2014 о 11:54
  Permalink

  Ковалик немає досвіду. Нема часу, щоб вчитися, Україна на порозі війни

 • 12:16 | 3.10.2014 о 12:16
  Permalink

  Його фінансує політичний перебіжчик Заставний

 • 14:02 | 3.10.2014 о 14:02
  Permalink

  він родом з чехії тому він не наш

 • 15:26 | 3.10.2014 о 15:26
  Permalink

  Ковалик і Заставний, як раз і можуть допомгти Тернополю, коли стануть нардепами. Бо люди слова

  • 11:32 | 4.10.2014 о 11:32
   Permalink

   хахаха. один накрав,другий назбирав ніби на армію

Коментарі вимкнені.