Фаворитка Олега Сиротюка “править бал” у Білому домі

Керівником апарату обласної державної адміністрації призначена багаторічна соратниця Сиротюка Марія Чашка. Представляли її разом з заступниками, що автоматично підняло її до статусу «головної фаворитки короля».
14 квітня голова ОДА також підписав розпорядження про тимчасовий розподіл обов’язків. Його тимчасовість пов’язана з відсутністю ще одного заступника, який мав би курувати гуманітарну галузь.
Нагадаємо, що туди замість Ростислава Левчука, який не пройшов люстрацію на Майдані, сватають представницю «теребовлянських» Наталію Михно.
На час відсутності гуманітарного заступника деякі обов’язки покладено на незаміниму Марію Чашку, зокрема в координації роботи департаменту культури та релігій і управління сімї та молоді.
Крім того, Марія Теодорівна, відповідно до своїх посадових обов’язків, організовує роботу ОДА, та комунікує зі всіма районами та органами центральної влади у Києві. До компетенції пані Чашки також належить вся кадрова робота, тобто про працевлаштування свободівців у владі ми ще почуємо.
Отримала Чашка і вплив на фінанси, оскільки втручатиметься в роботу відповідного департаменту «в межах доручення голови».
Доручили керівнику апарату і співпрацювати з журналістами: ОДТРК та редакцією газети «Свобода».
Завершилось представлення найближчих соратників Сиротюка його словами про персональну відповідальність кожного, хто обіймає посаду в його команді.

«Тернопільський тиждень»

Comments are closed.