Хоптян готується до виборів?

У 2011 році в одинадцяти населених пунктах Тернопілля було проведено дочасні вибори сільський голів. І це в той час, як лише наприкінці 2010 року відбулися вибори до місцевих органів влади. Можна по-різному говорити про справжні причини цих виборів, але простежується доволі цікава тенденція – найбільше їх проведено у межах двох потенційно виборчих округів на майбутні парламентські вибори – західному та центрально-східному.

Якщо брати за основу останні мажоритарні вибори в 2002 році, то в межах виборчого округу з центром у Гусятині-Теребовлі змінено шість сільських голів (по два у Підволочиському та Гусятинському районах і по одному в Теребовлянському на Лановецькому). Тут варто зауважити, що в обласної держадміністрації є багато претензій до міського голови Копичинець Володимира Пеляка з Гусятинщини, котрий представляє ВО «Батьківщина».  Свого часу один з високопосадовців ОДА заявив, що за невиконання доручень губернатора ОДА буде звертатися до правоохоронних органів та депутатів міської ради, мовляв, нехай ті реагують на ситуацію, яка є в Копичинцях. До слова, нагадаємо, що Гусятинську районну раду очолює дружина голови обласної адміністрації Надія Хоптян, а її чоловік доволі часто об’їжджає дані райони, і в разі позитивного вирішення ситуації щодо нього на рівні глави держави, очевидно, спробує поборотися по цьому округу за мандат депутата Верховної Ради.

Що ж до решти перевиборів у 2011 році, то на виборчому окрузі з центром у Бучачі-Бережанах таких було четверо (двічі в Бережанському та по одному разу в Козівському та Бучацькому районах). Однак, як повідомили в управлінні по зв’язках з місцевими органами влади і органами місцевого самоврядування Апарату Верховної Ради України, на 22 січня заплановано провести дочасні вибори ще у двох селах цього в/о (обидва – Монастириський р-н).

Наразі спокійні у плані виборів південний та північний в/о. В першому відбулися лише одні позачергові вибори, а в іншому не відбулося жодного. Щодо останнього, то тут все закономірно, адже більшість голів райрад і райдержадміністрацій є представниками провладної партії, відповідно вони контролюють ситуацію.

Номер Один

Коментарі вимкнені.