Олексій Кайда: «Свобода» і «Блок Петра Порошенка» узгодили кандидатів по округах

ВО «Свобода» і «Блок Петра Порошенка» не будуть конкурувати між собою на мажоритарних округах. Політичні сили узгодили кандидатів, які йтимуть по Тернопільщині. Там, де є представники від «Свободи», «Блок Петра Порошенка» не виставляв своїх кандидатів і відповідно навпаки. Про це під час прес-конференції у Тернопільському прес-клубі повідомив свободівець Олексій Кайда, який є узгодженим кандидатом по місту Тернополю.

«Сьогодні в Україні ми маємо два фронти. Фронт внутрішній, де кримінальні чиновники і олігархи намагаються утримати старі порядки. Другий фронт – зовнішній, де гинуть наші Герої. І для перемоги на обох фронтах нам потрібна єдність. Не можна, щоб внутрішні чвари знищили нашу країну. Тому ми не повинні боротися зараз один проти одного, а консолідувати всі зусилля заради перемоги», – наголосив Олексій Кайда.

Також свободівець представив тернополянам своїх довірених осіб, з якими працюватиме на позачергових виборах до Верховної Ради. Серед них — художній керівник обласного академічного театру актора і ляльки Іван Шелеп та громадський діяч, активіст Революції гідності, колишній військовий льотчик Олександр Башта. Олексій Кайда зазначив, що обрав цих людей через їхні переконання та принципову державницьку позицію.

Іван Шелеп наголосив, що вже вдруге погодився стати довіреною особою, бо Олексій Кайда є тією людиною, яка не зрадила і не зрадить національним інтересам, яка не продалася Януковичу, а стояла з нами пліч-о-пліч під час Революції гідності і зараз відстоює та захищає соборність Української держави.

 

 

-1 thoughts on “Олексій Кайда: «Свобода» і «Блок Петра Порошенка» узгодили кандидатів по округах

 • 16:13 | 30.09.2014 о 16:13
  Permalink

  Для думаючого тернопільського виборця головне не те, хто з ким домовився, якими ідеологічними гаслами прикриваються громадяни з прізвищами Кайда, Надал, Головко та ін. Головне, як вони себе показали галичанам, а галичани знають – це БРЕХУНИ, ПОПУЛІСТИ, ХАПУГИ І ДЕРЕБАНЩИКИ. Ну не будуть тут за цих людей голосувати більше ні на яких виборах, хоч би ви із татом моїм домовились. ДІСТАЛИ ГОБЛІНИ! P.S.Балотуйтесь в Алчевську

 • 21:34 | 30.09.2014 о 21:34
  Permalink

  Кайда – хороша людина. І те, що його зараз всі поливають брудом, свідчить тільки про те, що він виграє вибори, а конкуренти просто бісяться.

 • 21:49 | 30.09.2014 о 21:49
  Permalink

  Хороша команда у Кайди, вірю що переможе!

 • 18:12 | 1.10.2014 о 18:12
  Permalink

  Буду знову голосувати за Кайду, тому що він єдиний патріотично налаштований, ідейний і не заангажований політик!

 • 15:12 | 10.10.2014 о 15:12
  Permalink

  Кайда не тільки хороша людина, але і гідний кандидат. Він справді зможе допомогти нам покращити наше майбутнє. Я також буду голосувати за Кайду!

Коментарі вимкнені.