Тернопільщина має нових мерів

25 травня, окрім виборів глави держави у Тернопільській області відбулися вибори міських голів у чотирьох містах, а саме у Збаражі, Зборові, Кременці та Монастириську. 

У Збаражі серед претендентів на керівну посаду було семеро  кандидатів: Роман Обізюк, Роман Полікровський, Віктор Садовський, Роман Адамович, Петро Cарабун, Сергій Паровий, Зеновій Лучанко.

За попередніми даними, найбільше виборців проголосувало за кандидатуру Романа Полікровського, ( команда Петра  Порошенка). Він має перевагу над головним конкурентом Романом Адамовичем понад 300 голосів.

Щодо Зборова, то тут на пост нового мера міста обрано екс-заступник голови Зборівської РДА за часів Помаранчевої революції,  депутат райради Леоніда Білика. За “крісло” мера він змагався з ще шістьма кандидатами.  Серед них позапартійні –  Василь Кармазин, Олександр Мурашов, Олег Процик, Арсен Чудик. А також член ВО “Свобода” – Ігор Андрієнко та представник ПП „Удар” – Павло Борисюк.

У Кременці за крісло мера боролися п’ятеро позапартійних кандидатів. Проте, лише троє – самовисуванці – Ірина Микитинець, Сергій Сімчук та Лідія Мишаківська.  МО партії „Громадська позиція” делегувала на вибори  Романа Ванжулу, а Кременецька МО ВО „Свобода” Володимира Раца. Новообраним мером міста Кременець став Роман Ванджула.

П’ятеро кандидатів подали заявки на вибори міського голови у Монастириську. Позапартійні висуванці – Ольга Б’єнь, Володимир Марчук та Павло Пеляк. Андрій Старух йшов на вибори як член ВО „Свобода”, а Микола Дудра від ВО „Батьківщина”. Ім’я нового мера, поки-що, не озвучено.

Свобода

Коментарі вимкнені.