Дезертирство Олександра Починка: відомий волонтер Алла «Чонгар» розповіла всю правду

Бізнесовий конфлікт на вулиці Гайовій в Тернополі і спроба рейдерства АТП за участі колишнього одіозного добровольця Олександра Починка обростає новими подробицями, – пишуть Новини Тернопільщини. 

Наша редакція звернулась до шановних у місті волонтерів та ветеранів, які служили із О.Починком аби дізнатися чи правду говорять стосовно «темних плям» в біографії колишнього добровольця в зоні АТО та поза її межами.

Щодо самої суті конфлікту, то як з’ясувалося – Олександр Починок із кількома спільниками  відстоює інтереси афериста Юрія Буркацького, який тричі намагався перепродати одне й теж АТП, що знаходиться на вул. Гайовій. Взявши чималі завдатки у підприємців Ю.Буркацький переоформив підприємство на власного кума Є.Короля і втік закордон.

Зараз шахрая розшукує Національна поліція України.

З неофіційних джерел стало відомо, що за свої послуги – створення резонансу та необхідної картинки для телебачення і преси,  Олександр Починок взяв чималеньку суму у представників Буркацького.

В своєму репертуарі Починок волав і скликав колишніх АТОвців на захист підприємства від якихось міфічних рейдерів, хоча насправді завданням Починка було не дати провести процесуальні дії виконавцям, щодо накладення арешту на спірне майно, а також провокувати сутички із поліцією.

Більшість колишніх бійців АТО  дізнавшись про ці деталі – одразу поїхали із місця події, не бажаючи ганьбитись й приймати участь в тій дешевій, проплаченій  постановці за участю Починка.

Проте, схоже, заробляти таким чином – не вперше  для Олександра, стверджують ветерани, які добре пам’ятають “вчинки” колишнього добровольця “Біатлона”.

Волонтери кажуть, що на практиці, ідею спекулювати на посвідченні УБД, ходити у військовій формі і розмахувати зброєю, Сашко Починок почав засвоювати ще минулого року.

Відомий волонтер Алла “Чонгар” не стала свідком нещодавніх подій на вулиці Гайовій. Проте пригадує іншу історію:

“Я Олександра Починка добре знаю. І мене не дивує сьогоднішня ситуація в Тернополі, – розповідає відомий волонтер Алла “Чонгар”.  Він постійно провокує такі конфлікти собі в користь.

Навіть та сама ситуація в готелі “Глобус” минулого року, коли його побили. Хоча він під час застілля сам спровокував бійку на пяну голову. 

Я до нього приїхала на ранок, він був весь побитий і просив, щоб я допомогла йому з лікарями. Я перетелефонувала до усіх знайомих медиків, ми домовилися, що йому зроблять всі обстеження, були готові покласти в лікарню, а він зібрався і сказав, що йому цього вже не треба. Саші була просто необхідна гарна картинка для телебачення!”

 

«Він у своєму стилі на когось «наїхав» і швиденько оформив документи на ці торгові точки»

 

null

Фото з мережі Інтернет (На фото Олександр Починок) 

Чи мало чи багато заробляє Починок на таких бізнес-конфліктах можна судити також із факту, що нещодавно офіційно безробітний Олександр – встановив три кіоски на авторинку “Мотор”, що намасиві “Дружба”.

 

null

 

null

 

“Ці кіоски на авторинку “Мотор”, що на масиві Дружба дуже проблемні. Виявляється, що Починок поставив ці кіоски над самою дорогою. І люди зараз масово скаржаться, бо практично ці МАФи заступають пішохідний прохід, автомобілі не можуть нормально розминутися. Це є грубе порушення безпеки дорожнього руху. І от цікаво, що хлопці, військові, ті що з пораненнями, з полону – роками не можуть відкрити своєї справи. А от Олександр Починок відкрив  та ще й з порушеннями. А вийшло це так – що він у своєму стилі на когось там “наїхав” і швиденько оформив документи на ці торгові точки”, – розповідає Алла Чонгар. 

Відомий волонтер додає, що вона не дивується такому розвитку подій у Тернополі з Починком. Адже ще у 2016 році він зарекомендував себе, як непорядна і безчесна  людинаПочинок під час важкого бою практично на призволяще покинув своїх побратимів. Він просто зі зброєю втік зі снайперської позиції. 

«Саша був при добровольчому батальйоні Правого Сектору і на нього хлопці дуже розраховували як на снайпера, а він просто всіх покинув”.

Алла «Чонгар» згадує деталі того підлого дезертирства Олександра Починка з передової:

“Йому як снайперу доручили прикривати наших хлопців, це було поблизу донецького аеропорту, а він зібрав свої гвинтівки, взяв машину і поїхав… Це правда. 

Тоді під Донецьким аеропортом йшли дуже сильні бої, було багато поранених, багато 200-тих. 

Саша був при добровольчому батальйоні Правого Сектору і на нього хлопці дуже розраховували як на снайпера, а він просто всіх покинув”, – додає Алла “Чонгар”.

Чи брав Олександр Починок участь хоча б в одному бої на передовій АТО?

Його розповіді викликають сумнів. А от Алла “Чонгар”стверджує – приїхати, випити сто грам і одразу поїхати – це було в манері біатлоніста.

“В 2016 році тоді в смт. Талаківці Донецької області йшли бої. Я їхала в ту сторону, і їхав зі мною Богдан Радецький, ще багато хлопців і їхав Саша Починок. Ми тоді з Константинівки їхали в сторону Маріуполя. Олександр Починок був з усією своєю зброєю.

Під час поїздки серед ночі ми натрапили на засідку противника на одному із постів. І він (О.Починок) себе вже тоді повів трохи незрозуміло.

Постійно казав – “та нє, та не треба битися, давайте якось тихенько проїдемо”…

Але звичайно його ніхто не послухав. А вже приїхавши в Талаківку, то Богдан Радецький з хлопцями почали готуватися до виходу на військові дії. А Саша Починок швиденько зібрався і другою машиною поїхав назад!”, – говорить волонтер. 

 

null

Фото з мережі Інтернет (На фото волонтер Алла «Чонгар»)

“Чимало людей може підтвердити, що Олександр Починок приїздив в Констянтинівку, коли там у школі базувалася 122-а бригада. Точніше була 80-а бригада, коли вони заходили в аеропорт, а виходили вже перейменовані – 122-ий аеромобільний штурмовий батальйон.  Саша Починок часто приїздив до школи в Констянтинівку – попив горілки, переночував, задер голову і поїхав додому. Це вже були такі випадки після того інциденту, коли він втік з снайперської позиції”.

Я особисто стала свідком того, як він всюди ходив і розказував – які дорогі патрони і чого він десь має їх тратити, якщо йому самому треба купляти ці патрони”, – говорить Алла “Чонгар”.

Прикро констатувати, що сьогодні колишніх АТОвців просто використовують залучаючи  до вирішення бізнес-конфліктів, за невеликі гроші, штовхаючи підміняти собою функції поліції чи силових структур.

Також шкода, що  в цій ситуації, такий собі «дизертир-тітушка» підбиває колишніх АТОвців на сумнівні справи, кидає тінь на багатьох хоробрих військових й справжніх добровольців та волонтерів Тернопільщини.

Коментарі вимкнені.