«Якби Бог хотів, щоби люди палили цигарки, то створив би людину з комином на голові», – тернополяни про куріння у громадських місцях

Рiк тому в Українi заборонили палити в громадських мiсцях. Чи побачили зміни у Файному місті тернополяни, дізнавася «Погляд».

Максим ЧеркашинМаксим Черкашин, помічник міського голови:

В закладах харчування цілком, на зупинках громадського транспорту ні.

ЛіліЛілія Мусіхіная Мусіхіна, письменниця-дослідник, редактор видавництва «Навчальна книга – Богдан»:

Значною мірою. І ми всіляко підтримуємо цю ініціативу, бо тепер можна спокійно зайти з дитиною у кавярню і не шукати місце, де менше накурено. МИ – за!

Андрій СторожАндрій Сторож, громадський активіст:

Кальяни курять в нічних клубах, а сигарети ні, ну принаймі мені не доводилось бачити, більшість закладів зробили спеціальні камери для курців. А на вулиці курять, і майже не реагують на зауваження.

Андрій Цибульський, заступник голови виконавчого комітету ТОО ПП УДАР:

На мою думку так. На диво це й закон в усіх закладах харчування виконують і навіть на дискотеках! На стадіоні правда курять, але це вже таке.. В Києві на НСК Олімпійський стюарди підходять і просять погасити сигарету. Хоча недавно був в Кам’янець-Подільському то там на дискотеці всі курили. У Тернополі я цілком задоволений ситуацією.

Марія БаліцькаМарія Баліцька, член національної спілки письменників України:

Я рідко буваю в громадських місцях. У церкві точно не палять. У Тернополі інколи ще можна побачити на зупинках чи у парку “дуже залежних”. Але ж минув всього рік… Думаю, що усвідомлення про шкідливість активного і пасивного куріння до курців прийде з часом, бо якби Бог хотів, щоби люди палили цигарки, то створив би людину з комином на голові…

Богдан Кохан, студеБогдан Коханнт ТНЕУ:

На мою думку, не втілили. Про це свідчать і факти. Можна піти стати на зупинку і постояти хвилин 20, хтось тай закурить. Наші люди бояться робити зауваження, а наша міліція не вважає це своїм обов’язком.

Коментарі вимкнені.