Екс-права рука Сергія Надала – Володимир Камінський знову залетів – цей раз на наркотиках та зброї

Начальник поліції Тернопільської області офіційно заявляє, що  в рамках кримінального провадження було проведено 20 санкціонованих обшуків у відомої у Тернополі охоронної фірми.

За інформаціє “Тернополян” мова  йдеться про громадську організацію “Тернопільська обласна організація ветеранів війни”, засновану 7 жовтня 2022 року, головою якої є Пастух Тарас Степанович, військовий, а співзасновником – колишній заступник міського голови Тернополя – Володимир Камінський, якого у 2015 році вивели зі стін мерії, підозрюючи в отриманні хабаря, а згодом затримали його спільника за торгівлю наркотиками.  

Сергій Зюбаненко розповідає, що у результаті вжитих заходів у фігурантів було вилучено більше 10 кілограмів різних наркотичних речовин, пристрої для вживання наркотиків, незаконну зброю та набої різного калібру (ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу – незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами ). В рамках розпочатого кримінального провадження за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу (незаконне придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів) поліцейські затримали двох підозрюваних відповідно до ст. 208 КПК.

  • Запевняю, що повна та всебічна інформація щодо цих подій буде оприлюднена офіційно після завершення всіх процесуальних та слідчих дій, бо підозрюю, що це тільки початок цієї історії. Монополія на силу має бути тільки у держави, – каже Сергій Зюбаненко.

Володимир Камінський та Тарас Пастух заперечують, що в них вилучили незаконну зброю та наркотики.

— Вся ця інформація не відповідає дійсності, що у нас знайшли зброю чи наркотики, на всю нашу зброю маємо дозволи. Це все, що поширюють, — замовні статті. Ми будемо збирати прес-конференцію, де оприлюднимо всю інформацію, зокрема й про замовників цієї брехні. А також готуємо позов до суду,  – каже Тарас Пастух.

-1 thoughts on “Екс-права рука Сергія Надала – Володимир Камінський знову залетів – цей раз на наркотиках та зброї

Коментарі вимкнені.