Автострахування КАСКО — ідеальний захист для вашого авто

Чимало водіїв в Україні знають лише про обов’язкове автострахування ОСЦПВ, яке забезпечує виплату компенсації потерпілим учасникам ДТП. Тоді як винуватцю аварії доводиться самостійно, власним коштом, ремонтувати своє авто. Проте, для тих, хто заздалегідь придбав повний пакет КАСКО ремонт власного авто — не проблема. КАСКО — це добровільне автострахування, що надає максимальну фінансову підтримку власникам автотранспорту у будь-яких неприємних ситуаціях.

Чому слід придбати саме повне КАСКО

Повне КАСКО забезпечує широке покриття різноманітних страхових ризиків, пов’язаних з вашим автомобілем. Конкретний перелік може відрізнятися залежно від страхової компанії та умов поліса, проте можна виділити основні:

 • аварії та зіткнення. Договір КАСКО гарантує відновлення автомобіля за рахунок страхової компанії після ДТП, незалежно від вини водія;
 • викрадення та вандалізм. У разі повного знищення або викрадення машини страховик відшкодує його повну ринкову вартість, зафіксовану в договорі;
 • пожежа та затоплення. Поліси КАСКО захищають і від пошкоджень, спричинених автомобілю водою або вогнем;
 • стихійні лиха. Стандартні страхові програми включають покриття збитків, зумовлених землетрусами, повенями, штормами, ураганами тощо;
 • дії зловмисників. У випадку заподіювання шкоди автомобілю третіми особами, страхова компанія відшкодує витрати на його відновлення.

Важливо ретельно переглянути умови поліса, щоб уточнити перелік страхових ризиків. Крім безпосереднього відшкодування збитків, добровільна автостраховка, придбана в надійній компанії, може додатково включати послуги технічної допомоги на дорозі, евакуації, надання заміни автомобіля на час ремонту власного та інші послуги. Саме тому, з полісом повного КАСКО на руках кожен водій може бути впевнений, що його автомобіль добре захищений від максимальної кількості ризиків і можливих фінансових втрат, що суттєво підвищує стан ментального здоров’я.

Коли власник авто не отримує відшкодування

Також слід чітко усвідомлювати, що існують випадки, коли страхова компанія не буде відшкодовувати збитки. Це може статися у наступних випадках:

 • якщо збитки виникли за наявності факту порушення при експлуатації транспортного засобу вимог ПДР відносно технічного стану авто;
 • машина отримала пошкодження, коли її власник перебував за кермом у стані алкогольного сп’яніння, не мав при собі водійського посвідчення або був раніше позбавлений його.

Тому, щоб страхування авто (https://arsenal-ic.ua/product/avtostrahuvannya) допомогло вирішити усі проблеми, треба дотримуватися правил, а перш ніж укладати договір, слід обов’язково дуже уважно ознайомитися з його умовами.

Надійна страхова компанія захистить від усіх негараздів

Такий вибір є дуже важливим кроком, який потребує дуже відповідального підходу. Добровільна автостраховка КАСКО буде ефективною лише у тому разі, якщо вона була придбана у надійній компанії. Прикладом такої  організації, що стабільно розвивається протягом багатьох років є СК «Арсенал Страхування». Ця компанія викликає довіру серед своїх клієнтів завдяки своїй фінансовій стабільності, постійному покращенню сервісу та своєчасним виплатам. Наприклад, ця компанія кожного дня виплачує компенсації на допомогу своїм клієнтам близько 5 млн гривень. Саме тому, маючи страховий поліс від СК «Арсенал Страхування», водій точно буде спокійним, знаючи, що його автомобіль захищений від максимальної кількості ризиків.

-1 thoughts on “Автострахування КАСКО — ідеальний захист для вашого авто

 • 20:57 | 25.04.2024 о 20:57
  Permalink

  Дякую за цікаву статтю! Дійсно, купувати поліс КАСКО необхідно, бо вартість страховки значно менше ремонту нового авто. Перевірено досвідом

Коментарі вимкнені.