Нові деталі вбивства дівчини з Вишнівця

Сьогодні в рамках брифінгу керівник поліції області Олександр Богомол оприлюднив нові деталі вбивства дівчини з Вишнівця.  У зв’язку з недовірою до версії правоохоронців мешканців селища, які виходили на протести, розголошено частину негласних слідчих дій.

– У перший день після вбивства, нами було повністю з’ясовано маршрут жертви, всі особи, які з нею контактували, – зазначив Олександр Богомол. – Визначено кілька підозрюваних у вбивстві. Відібрано біологічні взірці, одяг підозрюваних. До головного підозрюваного повернулися на третій-четвертий день слідства, коли зрозуміли, що будь-хто інший вчинити цей злочин не міг.

Версія щодо підозрювано 16-річного юнака знайшла своє підтвердження у слідах крові на внутрішній стороні його штанів. 40 хвилин перед допитом з підозрюваним спілкувався його адвокат. У скоєному він зізнався під час відеозапису за участю свого батька. Хлопець розповів деталі та показав, як вчинив злочин.

– Суд відбувся вночі, бо ніхто не тримав би до ранку підозрюваного без запобіжного заходу, – прокоментував О. Богомол. – Для збереження життя і здоров’я підозрюваного йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

Згідно з дозволом прокурора на розголошення негласних слідчих дій, Олександр Богомол надав журналістам для ознайомлення 4 телефонні записи між людьми, щодо яких проводилися негласні слідчі дії. За свою кар’єру Олександр Богомол лише раз практикував таке розголошення – щодо “справи Вардинця”, коли деталі слідства оприлюднили під час сесії Тернопільської обласної ради.

– Цей виняток повинен показати мешканцям Тернопільщини, що можуть робити люди, аби ухилитися від кримінальної відповідальності, як маніпулюють свідомістю, – сказав головний полісмен Тернопільщини.

У першому записі – телефонна розмова старшого брата підозрюваного Владислава з матір’ю, де він підтверджує, що підозрюваного не били і що з ним постійно перебував батько, який може це підтвердити. Василь зізнався у скоєному добровільно.

З другого і третього запису зрозуміло, що старший брат підозрюваного знав про скоєне у першу ж ніч, коли сталося вбивство. Йому ще тієї ночі зізнався брат.

У четвертому записі – телефонна розмова батьків, яка приголомшує байдужістю до вбивства чужої дитини…

Деталі про підозрюваного: 16-річний Василь цьогоріч закінчив перший курс навчання у Вишнівецькому професійно-технічному училищі за спеціальністю кухар. Його затримали за місцем проживання, де жив із мамою, батьком і старшим братом, – в сусідньому з Вишнівцем селі.  На правій руці у нього нема великого пальця.

Підготувала Квітослава Вінчук.

Коментарі вимкнені.