Питання про Маямі та бруківку, – зустріч Сергія Надала зі студентами Галицького коледжу пішла не за сценарієм

Нещодавно міський голова Тернополя Сергій Надал відвідав Галицький фаховий коледж імені В’ячеслава Чорновола, щоб зустрітися зі студентами. Зауважимо, навчальний заклад очолює давня поплічниця мера «свободівка» Марія Баб’юк.

В рамках відвідин була запланована зустріч з першокурсниками-журналістами на якій студенти мали брати інтерв’ю у Сергія Віталійовича. Питання  були заздалегідь підготовлені. Майбутні журналісти мали запитати, як місто буде розвиватися у літній період та на які розваги очікувати тернополянам тощо. Але щось пішло не так, – розповідають «Погляду» очевидці події. Хоча чому не так. Насправді,  діти повелися, як справжні журналісти. Тернопільського мера почали розпитувати  про бруківку під час війни, про віллу в Маямі, про недобудований стадіон. Цікавило студентів і чому єдина донька мера не живе в Україні та за чиї кошти вона купила маєток в Америці.

Сергій Віталійович явно не очікував такого, тому  він у звичній своїй манері нахамив дітям,  обізвав «дурнем»  та, почервонівши, вилетів з  коледжу.  А директор закладу Марія Баб’юк після такого інциденту, насправді, має пишатися своїми студентами, адже у Галицькому коледжі навчають  правильної журналістики,  а не підлабузництва. Надіємось, що і репресій діти через свій вчинок не зазнають.

Наголосимо, що ми довіряємо  джерелам, які розповіли про даний випадок. Також не можемо назвати імена дітей, оскільки, за їх словами, в коледжі встановлений дуже авторитарний устрій – у них можуть бути чималі проблеми.

Вже після публікації в редакцію звернувся студент коледжу Валер’ян Сенчик, який стверджує, що все було зовсім не так. Публікуємо його коментар. І зауважимо, що відео чи звук він відмовився надати, аргументувавши тим, що на це є причини і це зараз не на часі.

 • Жодна зустріч з журналістами не була підготовлена, як і питання
  Дізнавшись, що мер буде відвідувати коледж, я самовільно, без будь-якого попередження, придумав запитання й з моїм партнером-оператором чекав на Надала всередині біля входу.
  Перед інтерв’ю ніхто з дирекції не був повідомлений ні про нього, ні про питання – коли ми стояли з камерою, то також жодної протидії не отримали. Коли Сергій Надал прийшов, то охоче чекав на запитання. У мене мало бути лише одне єдине:
  “Як вам підлога у нашому коледжі? Може, треба реставрувати?”
  Він відповів, що все добре у цьому. Мер мав у той день відвідати студентів на парі, прийти до тих, у кого загинули батьки у війні.
  У 34 кабінеті, де проводилась пара, вивішені портрети загиблих випускників Галицького коледжу, тож я попросив звернути на них увагу і сказав: “Подумайте, що для вас важливіше – бруківка до портретів з чорною лентою чи їх відсутність”
  Тоді він відповів, що важливіше – пам’ять про них.
  Після цього я ще запитав про ремонтні роботи, виділення бюджету міста на армію, дорогу біля драмтеатру – Сергій Вікторович спокійно відповідав на ці питання, дурнем мене не називав. Після кінцевого питання про голосування за майданчики дещо розізлився, проте це питання, справді, було не до нього. Я не питав його про дочку в Маямі, а також після мене він пішов до тієї авдиторії. Можу сказати, що дещо таки вибісив пана мера, таких питань не очікував ні він, ні дирекція коледжу, тож вся відповідальність за це лежить суто на мені. Після цього зі мною проводились розмови у кабінеті директорки, але як таких репресій, на даний момент, не застосовували. Студенти коледжу, хоча й не бачили відео, але оцінили дуже похвально й підтримали мене та мого партнера. Попри те, що санкцій не застосовували, очевидно, яке тепер до мене і мого партнера буде ставлення влади коледжу після такого, бо це було, як грім серед ясного неба, але ми тримаємось.

-1 thoughts on “Питання про Маямі та бруківку, – зустріч Сергія Надала зі студентами Галицького коледжу пішла не за сценарієм

 • 13:18 | 1.03.2024 о 13:18
  Permalink

  Добрий день, я студент, що брав інтерв’ю, будь ласка, напишіть мені у телеґрам, треба уточнити інформацію
  +380960277533
  @ValeryanSenchyk

Коментарі вимкнені.