В Тернопільській області відмінено 14 тендерних закупівель на загальну суму 239 млн. 122 тис. 539 грн

Протягом 2024 року співробітниками управління стратегічних розслідувань в Тернопільській області, які діють в складі робочої групи з прозорості та підзвітності, проаналізовано 8315 публічних закупівель.
   За вказаний період, за скерованими співробітниками УСР в Тернопільській області листами, органами державної влади та місцевого самоврядування Тернопільської області відмінено 14 тендерних закупівель на загальну суму 239 млн. 122 тис. 539 грн.
   Окрім цього, до органів державної влади та місцевого самоврядування Тернопільської області скеровано 37 листів для перегляду доцільності проведення публічних закупівель чи приведення документації до належних вимог відповідно до чинного законодавства України на загальну суму 595 млн. 550 тис. 083 грн.
   Також, за результатами перевірки співробітниками УСР в Тернопільській області тендерних закупівель, внесено відомості до ЄРДР та розпочато 6 кримінальних проваджень за фактом привласнення/розтрати бюджетних коштів. Попередньо встановлена сума збитків по вищевказаних кримінальних провадженнях становить 6 млн. 670 тис. грн.
   Працівниками управління надалі проводиться комплекс заходів, з метою недопущення фактів розкрадання бюджетних коштів під час проведення тендерних закупівель.
   Як підсумок, станом на 25 квітня 2024 року, в частині практичного результату, співробітниками УСР в Тернопільській області в ході супроводу кримінальних проваджень минулих років, органами досудового розслідування повідомлено про підозру 3-м посадовцям у вчиненні кримінальних правопорушень у бюджетній сфері за 4.5 ст.191, 4.1 ст.366, ч.1 ст.210 КК України. Загальна сума заподіяних збитків становить 26 млн. 691 тис. грн. УСР в Тернопільській області.

Коментарі вимкнені.