“Міській раді краще купити туї замість того, щоб виплатити зарплату” – тернополянка оголосила голодовку

Тернополянка голодує під міською радою через 36 тисяч. Вимагає повернути 36 тис. грн заробітної плати колишній головний бухгалтер редакції газети “Тернопіль вечірній” Людмила Марчак. Вона вийшла під міську раду 23 серпня і оголосила голодовку.

  Цілий день 62-річна жінка провела під стінами міськради без харчів. Вона тільки п’є воду. Вже чотири роки їй не повертають зарплату за дев’ять місяців роботи. Пані Марчак зверталась до суду, який зобов’язав редакцію газети міськради “Тернопіль вечірній” виплатити гроші.

– У мене погане здоров’я – гіпертонія, тому дуже часто болить голова, – розповідає пенсіонерка. – Але я просто змушена йти на такі дії, бо ніхто не реагує. Іншим працівникам редакції частково виплатили гроші, а мені — ні копійки.

Жінка запевняє, що стояти буде доти, доки не доб’ється свого. Вона збирається перебувати під міською радою навіть у ночі.

– Рідні за мене хвилюються, але підтримують і провідують мене, – розповідає тернополянка. – До мене приходила донька і моя мама, якій вже 84 роки. Вони мені принесуть якусь ковдру і я буду тут ночувати.

Жінка каже, що її чоловік помер і вона живе сама. Пенсії має 1000 гривень, на яку важко себе утримувати.

– У мене вже доросла онучка, якій мені хочеться щось купити, а грошей зовсім немає, – продовжує пані Марчак.

Тернополянка говорить, що вийшла голодувати напередодні свят не просто так.

– Наразі у місті збираються святкувати День Незалежності, але я не почуваюся незалежною, – каже пані Марчак. – Я залежна від міськради. Їм краще купити туї замість того, щоб виплатити зарплату.

Коментар у міськраді ми не змогли отримати 23 серпня через скорочений робочий день. Відтак звернемося за роз’ясненнями вже після вихідних.

20 хвилин

Коментарі вимкнені.