Волинянин у Тернополі побудував фінансову піраміду на продажу вікон

Фінансову піраміду на продажу металопластикових вікон побудував 24-річний волинянин у Тернополі. Перші покупці отримали нові вікна за зниженою ціною, а наступні – лише укладені договори. Шахрай видурив у довірливих покупців майже 500 тисяч гривень. Із отриманими грошима він утік до Росії.
Про це повідомили у секторі зв’язків з громадськістю УМВС в Тернопільській області.
“Заяви від потерпілих почали надходити ще наприкінці минулого року”, – розповів Олександр Хілюк, начальник міського відділу внутрішніх справ.
Перші спроби притягнути здирника до відповідальності результату не дали. Коли ж кількість звернень від обдурених покупців зросла до півсотні, у міліції зрозуміли, що мають справу із продуманим шахрайством.
Усі потерпілі від фінансових махінацій скаржилися на одне і те ж: власник фірми так і не поставив обіцяних вікон.
Самого підприємця в його офісі у центрі Тернополя не було. Приміщення уже орендувала інша фірма. А волинянин не чекав, коли його викриють, і втік до Росії.
Як з’ясували правоохоронці, шахрай діяв за схемою фінансової піраміди. Найняв помічників, які пропонували договори, знижки та акції. Першим покупцям пощастило отримати вікна. А от наступним на згадку залишилися лише укладені угоди.
У міліції зауважили, що збитки від цієї афери складають близько півмільйона гривень. Від неї постраждало 82 людини. Стільки заяв зі скаргами на дії афериста зафіксували офіційно. Сам же шахрай втік з України до Росії. Проводяться заходи щодо його екстрадиції.

Коментарі вимкнені.