«Опозиційний блок» вимагає відставки уряду

Про це заявив лідер «Опозиційного Блоку» Юрій Бойко під час зустрічі з виборцями в Харківській області.

За його словами, нинішній уряд повністю провалило підготовку до опалювального сезону.

«З сьогоднішнім урядом ми не перезимуємо. Вони всі пішли на вибори, вони всі займаються тільки своїми піар-кампаніями. Тому, ми вимагаємо, і ми доб’ємося того, щоб цей уряд пішов у відставку », – сказав Юрій Бойко.

За його словами, через непрофесійні дії нинішнього кабміну, економіка країни сьогодні котиться в прірву. Тисячі людей залишилися без роботи, а багаторічні коопераційні зв’язки із закордонними партнерами, в першу чергу, російськими, зруйновані.

Юрій Бойко зазначив, що коли «Опозиційний блок» пройде до Верховної Ради, ця політична сила доб’ється відновлення міждержавних і міжрегіональних зв’язків, змусить новий уряд працювати в інтересах вітчизняного виробника і забезпечить людям високу зарплату. «Хочу ще раз нагадати нинішній владі, що це нормально коли у людей в будинку тепло і горить світло, а елементарні блага не треба відвойовувати. У людей є робота, вони отримують заробітну плату і пенсії на які можна жити, а не виживати, як це відбувається сьогодні », – підкреслив політик.

Коментарі вимкнені.