Тернопільский священник знесе дитячий майданчик

gazeta.ua

Мешканці одного з будинків на окраїні Тернополя не дозволили робітникам розпочати будівництво парафіяльного будинку на території зеленої зони біля багатоповерхівки, – пише gazeta.ua

“Два роки тому міська рада поставила тут дитячий майданчик, а тепер виявляється, що цю землю віддали під забудову священнику. В документах, які він показував, йдеться, що зелених насаджень тут немає, хоча насправді тут березовий гай”, — заявила жителька прилеглого будинку Лілія Цимбал.

Отець місцевої церкви святого Василя УГКЦ Степан Левчин має дозвіл на зведення двоповерхового парафіяльного будинку на семи сотках землі.

Це березовий гай з невеликою галявиною між багатоповерхівкою № 89, на вулиці Новий Світ та залізничними коліями.

Кілька днів тому на галявину прийшли робітники, та почали кувалдами розбивати фундамент дитячого майданчика. Жителі багатоповерхівки зупинили їх, та викликали міліцію. Написали скаргу правоохоронцям, міській раді, та керівникам УГКЦ.

Сам священик запевняє, що діє законно. Звернувся до міської ради, і саме чиновники виділили йому цю ділянку.

„Сім-вісім дерев доведеться зрізати, але в санстанції мені дали довідку, що це не дерева, а чагарники. З місцевими жителями я не планую ніяких перемовин вести, адже це не їхня прибудинкова територія, і не дитячий майданчик, а земля міськради. Дитячу гірку туди поставили незаконно”, — сказав Левчин.

Жителі багатоповерхівки і священик очікують десять днів, поки з міськради і правоохоронці дадуть оцінку ситуації, що склалася.
Андрій ЯНОВИЧ

Comments are closed.