Олександр Башта може відкрити тернопільським дорожникам страшну таємницю

Оптимізація руху – це питання управління транспортом у нашому Тернополі.

У першому дописі про проблеми забруднення повітря у нашому Тернополі, я акцентував увагу читачів на оптимізації руху автотранспорту, як одного з основних забруднювачів повітря яким ми дихаємо, дихають наші діти.

Дякую всім, хто прочитав та подумав про цю проблему, дякую тим, хто наважився коментувати мій допис.

А що, власне,  воно таке є, та оптимізація ? Це питання напевно не таке складне, якби ті, від кого залежить рух автомобілів в Тернополі виконували свої обов’язки сумлінно та якісно.

Ну перш за все – то напевно шляхобудівники. Стан доріг, які ми маємо в Тернополі не самий гірший в Україні, але навіщо бути кращими серед гірших ? Дорожне покриття у нас в Тернополі погане. Тому я написав  такого листа, на якій ще і досі не отримав відповіді.

Працівники Тернопільського обл-рай-міськ автодору та тротуару !

З огляду на те, по яких дорогах їздять наші авто та по яких тротуарах ходять наші ногі, а наші очі все це бачуть, то якось навіть неможливо заставити наші руки написати – “Шановні”.

Лише одне питання хочеться вам задати – Ну за що ви так Нас, Тернополян, не любите ?

Відповідь дуже хочеться почути, і не тільки мені, повірте.

Я розумію, що всі ваші науково-розумові здібності та всі матеріально-технічні можливості направлені та сконцентровані на вирішенні питання з’єднання дороги з мостами та мостових термошвів на вул. Бродівській, “горбатого моста” та моста до епіцентру. Вже багато років ви намагаєтесь цю проблему виішити та подолати, але “проблема” в цій боротьбі постійно вас перемагає. І ми всі є тому живі свідки. Може ви думаєте що я упередженно ставлюсь до вас ? Тоді прошу вас проїхатись мостом на Бродівській.

Мені вже далеко за … але всеж мені дуже хочеться поступити та вивчитись у вашому вузі, і не для того, щоб покращити стан покриття доріг, а просто взнати – чому ж вас всіх там навчають, а ви всі так опираєтесь тим знанням.

Ну і на останок свого звернення, хочу для вас відкрити саму “страшну тайну”, яку знають всі автомобілісти та пішоходисти : оті всі маленькі ямки та вибоїнки, на які ви не звертаєте увагу та не ремонтуєте перед зимою, через ту зиму і стануть отими ямегами та дирищами на дорогах та тротуарах, в яких будути ломатись і машини і ноги тернополян.

А якщо вам буде цікаво, ради приколу, взати чому так воно стається з тим дорожним покриттям, то сміливо звертайтесь до мене, я все вам поясню та розтлумачу.

 

Олександр Башта, небайдужий тернополянин.

Comments are closed.