Обличчя ТНЕУ: завдяки Галині Копичинській розквітають клумби та вазони

Галина Іванівна Копичинська – працює в ТНЕУ – комендант навчального корпусу №2 університету. Любить впорядковувати квітники університету.

-Ваша душа завжди тягнеться до краси?

-Відколи себе пам’ятаю, завжди була залюблена у квіти –  вирощувала їх і плекала, як тільки могла. І коли мені довірили таку відповідальну посаду, я одразу задумалася, як зробити і саме приміщення, і довкілля ошатним і красивим.

-І з чого почали?

-Звичайно, ж  – із чистоти та квітів. І вже через деякий час зазеленіли і розквітли вазони у коридорах, усміхнулася ромашками, ірисами, трояндами, георгінами і хризантемами клумба.

-Галино Іванівно, скільки маєте помічниць?

-У нашому корпусі працюють дев’ять прибиральниць. Усі працьовиті, відповідальні…

-Народна мудрість каже, що чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять…

-Ну, так не буває, щоби зовсім не смітили… Буває, комусь папірець випаде, хтось якусь записку загубить і т.д. Але саме для цього є прибиральниці.

-А якщо маєте хвильку вільного часу…

-Ну, тоді я вишиваю…

-Рушники, серветки, картини?

-Картини і лише на сакральну тематику. Кілька років тому, коли занедужала і довелося лежати у лікарні, моя душа відкрилася на вишиття.

-Яка Ваша найперша робота?

-Ісус, який благословляє… Ця ікона і є моїм оберегом.

-Галино Іванівно, будь ласка, привідкрийте таїну свого захоплення: які техніки використовуєте, як узори підбираєте?

-Я вишиваю тільки хрестиком. Купую взірці узорів, нитки, полотно і …вишиваю. Можу замінити відтінок ниточки на такий, який мені більше припаде до душі.

-Мабуть, маєте уже чимало авторських робіт?

-Майже двадцять робіт вишила, більшість з яких роздарувала близьким родичам.

-Галино Іванівно, Вам, як господині, доводиться готувати щодня і чимало…А яка Ваша улюблена страва?

-Найбільше мені смакує холодець, який завжди готую сама.

-Галино Іванівно, Ви посеред клумби і сама, немов квіточка… А які Ваші улюблені квіти?

-Навесні з нетерпінням чекаю, коли розквітнуть тюльпани – вони чимось мене заворожують, а потім – чекаю на пору, коли зможу милуватися барвистими хризантемами, які цвітуть аж до морозів…

-Галино Іванівно, Ваша донечка – студентка нашого університету, отож, що побажаєте нашій студентській молоді і як мама, як комендант навчального корпусу і як жінка?

-Як мама – бажаю усім здоров’я, бажання добре вчитися, щоби обіймати у житті керівні посади; як комендант – бажаю усім дбайливо ставитися до майна, яке, нехай на кілька років, стає рідним; а як жінка – прошу усіх навчитися бачити красу довкілля, не лінуватися – і власними руками творити прекрасне.

Коментарі вимкнені.