Тернопільщина продовжує втрачати своїх найкращих – загинув Володимир Огородник

Україна продовжує втрачати своїх найкращих синів у боротьбі з російським окупантом. Кожне сповіщення про загибель – то глибока рана у серцях жителів Колиндянської громади та України в цілому, повідомляють у громаді.

Знову біль, сум, горе…

Найвищу ціну за волю України та спокійне життя для кожного з нас заплатив ще один Герой нашої громади, житель села Пробіжна Володимир Миколайович Огородник, 20.07.1986 року народження.

Відданий військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну її свободу та незалежність 19 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Бударки Чугуївського району Харківської області загинув наш земляк, інспектор прикордонної служби 2 категорії – механік – водій третього відділення інспекторів прикордонної служби другої прикордонної застави третього відділу прикордонної служби четвертої прикордонної комендатури швидкого реагування 1 прикордонного загону Державної прикордонної служби України солдат Володимир Огородник.

Всі глибоко сумують та висловлюють щирі співчуття матері, брату, який перебуває в лавах ЗСУ та всій родині, разом з ними переживають велике горе.

Жодними словами не втамувати пекучий біль та не загоїти рани в душах його близьких.

Світлий, добрий спомин про звитяжного захисника України назавжди залишиться у наших серцях

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *