У Тернополі будуть збирати ручки для Януковича

24 жовтня, на вул. Гетьмана Сагайдачного (Біля пам’ятника Івану Франку) у Тернополі пройде акція “Підпису – ЄС”.  Всім охочим стати учасником акції та підтримати вступ України до ЄС, потрібно взяти із собою ручку, яку, серед тисяч інших,  надішлють до Києва, уповноважуючи Президента підписати Угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

–          Акція ініційованна відомими журналістами в Україні. Засновниками цієї ідеї є Сергій Лещенко, Андрій Куликов, Анастасія Станко, Сергій Андруш. Ідея дуже проста, але цікава. В організаторів акції є зірочки із написом “Підпису – ЄС”, ці зірочки волонтери акції будуть обмінювати на ручки перехожих. Після акції ,яка пройде в усій Україні, зібрані ручки передадуть президенту України Віктору Януковичу. Це символізуватиме те що, народ уповноважує президента підписати угоду про асоціацію. – Голова Молодіжної громадської організації “Молодь-ДІЄ” Віталій Примак.

 

Також на сайті акції www.pidpys.eu будуть збиратися відеозвернення людей, в яких вони пояснять, чому «їх ручка за ЄС». Тут будуть зібрані звернення усіх бажаючих громадян, а також громадських активістів, журналістів, митців, зірок шоу-бізнесу і спорту.

 

На саміті Східного партнерства, який відбудеться у Вільнюсі 28-29 листопада цього року, вирішуватиметься доленосне питання подальшого цивілізаційного розвитку України – чи буде підписана Угода про асоціацію з Європейським Союзом?

 

Ми – вільні громадяни, які прагнуть бути в європейській сім’ї, сподіваємось, що українська влада зробить цей крок.

 

Детальніше про акцію можна дізнатись у соціальних мережах

Коментарі вимкнені.