Бідні у футбол не грають, або Чому програє ФК «Тернопіль»?

ФК «Тернопіль» поступився у Южному місцевому «Реал Фарму» – 2:1, хоча і на поразку не заслуговував. Але те, що витворяли судді, як стверджують свідки матчу, особливо в другому таймі, наводить на думку, що в українській другій лізі грають не футболісти, а гроші власників клубів. А оскільки тернопільський муніципальний клуб є, і це ні для кого не секрет, найбіднішим клубом ліги, то на матчах за участю тернополян, люди в чорному, очевидно, проводять свої експерименти.

Як розповів «Номер один» головний тренер ФК «Тернопіль» Василь Івегеш, якщо ще в першому таймі до дій суддівського корпусу претензій практично не було, то після перерви важко навіть описати словами те, що витворяли судді. Будь-яка силова боротьба трактувалася на користь господарів поля, кожен вигук гравців тернопільського клубу оцінювався жовтою карткою (загалом таких назбиралося аж п’ять). Показовим у цьому плані був епізод, коли оборонцю тернопільського клубу суперник розбив голову і за це не отримав навіть попередження, хоча Андрія відвезла швидка в лікарню, де йому було накладено аж чотири шви. А призначення у ворота ФК «Тернопіль» пенальті і зовсім було висмоктане з пальця, коли южненець, просто пробігаючи повз Атласюка і Куріцького, несподівано впав, і… арбітр вказав на одинадцятиметровий. Хоча справедливість на світі ще є і Віталій Старовик не реалізував у прямому значенні вирок судді. Але на той час рахунок вже був 2:0 не на користь ФК «Тернопіль», причому перший гол у ворота тернополян був забитий прямим ударом з кутового. Відіграти один м’яч муніципали зуміли після стандарту, коли Андрій Кондзьолка замкнув простріл зі штрафного ударом головою. Могли, за словами коуча, його підопічні і відігратися. Наприкінці матчу Богдан Семенець вийшов на оперативний простір і з півобороту завдав небезпечного удару, однак на нього зреагував воротар, а Ігор Сороцький після добивання поцілив м’ячем у штангу.

СТАТИСТИКА

«Реал Фарм» (Южний) – ФК «Тернопіль» – 2:1 (1:0)

14 вересня. Южний. 100 гл. +19 град.

ФК «Тернопіль»: Данкович, Курило, Клекот, Дубчак (Куріцький), Атласюк, Кондзьолка-к (Трофимчук), Гаврилюк (Сороцький), Богданов, Чорний, Козелко (Полянчук), Семенець.

Голи: 1:0 – В. Старовик (44) , 2:0 – В. Старовик (71), 2:1 – А. Кондзьолка (78).

На 80-й хвилині В. Старовик не реалізував пенальті.