Один з тернопільських кандидатів з дитинства мріяв… стати головним комуністом

Один з Кандидатів по 167 виборчому округу з дитинства мріяв… стати головним комуністом. Про це пишуть Чортківські новини.

Політикою Володимир цікавився ще з дитинства. Він радів, коли Україна стала незалежною, і переживав через те, що комуністи все-таки залишились при владі. Одинадцятирічний Володя стежив за діями Верховної Ради України 1-го скликання. Обурювався тим, що в уже незалежній державі в парламенті “працює” комуністична Група 239.

«Тоді я виношував дитячу хитрість, – розказує Володимир, – піти в компартію, досягнути найбільших політичних висот, а потім сказати всій групі: «А дулю вам, я українець-патріот! і розігнати усіх комуністів».

Ставши успішним фінансовим директором, Володимир вирішив «іти в депутати» кандидатом-самовисуванцем по мажоритарному округу.

Нагадаємо, по 167-й округe балотуються: Олег Барна, Іван Башняк, Володимир Величко, Сергій Гусак, Іван Запорожан, Володимир Золотий, Тарас Козак, Людмила Макарчук, Іван Навольський, Андрій Процьків, Іван Стойко та Віктор Шепета.

Який кандидат на виборчому окрузі №167 має найбільше шансів стати депутатом?

View Results

Loading ... Loading ...

 

Коментарі вимкнені.