Тернопільська обласна рада профспілок хоче, щоб Партія Регіонів, Комуністична партія та Народна партія України виконали свій обов’язок

Обласна рада профспілок звернулась до членів Тернопільської обласної виборчої комісії. Оскільки вона занепокоєна тривалим неприйняттям обласного бюджету на 2013 рік, внаслідок чого загострюється стан соціально-трудових відносин у колективах бюджетної сфери області. Неодноразові звернення профспілок до депутатів обласної ради, керівників депутатських фракцій та місцевих організацій політичних партій не привели до вирішення проблеми.

Однією з головних причин цього є бездіяльність обласної виборчої комісії, умисне ухилення окремих її членів, зокрема, від Партії регіонів, Комуністичної партії та Народної партії України від виконання своїх прямих обов’язків.

Обласна рада профспілок закликає членів комісії від згаданих політичних сил не бути покірним інструментом у руках партійних вождів, проявити свою громадянську свідомість і відповідальність, невідкладно прийняти довгоочікуване рішення з відтворення волевиявлення громади Тернопільської області.

 

Коментарі вимкнені.