На ремонт причалу у Тернополі знайшли 100 тисяч

КП «Тернопільелектротранс» за рішенням виконкому отримало дозвіл на здійснення капітальних витрат у сумі 600 тисяч гривень. Левова частка цієї суми – 500 тисяч буде спрямована на ремонт тролейбусів, вузлів та агрегатів. Ще 100 тисяч спрямують на ремонт причалу «Дальній».

Тролейбусний парк у Тернополі потребує суттєвого оновлення. Більшість машин зношені – термін їх експлуатації – понад 20 років. Для оновлення тролейбусного парку підприємство закуповує щороку 5 тролейбусів чеського виробництва, що були у використанні. Машини досить зручні і значно дешевші, ніж нові. Два таких тролейбуси з Чехії до Тернополя прибудуть невдовзі.

100 тисяч гривень з виділеної суми спрямують на ремонт причалу «Дальній». Через аварійний стан його не експлуатували багато років, що створювало незручності для відпочиваючих, які теплоходом добиралися на пляж. Цьогоріч причал «Дальній» відремонтують. У планах комунального підприємства «Тернопільелектротранс», на балансі якого знаходиться об’єкт, забетонувати спуск, зробити сходи, поручні та огородити причал.

Коментарі вимкнені.