Валентин Хоптян поділив Тернопільщину

Сьогодні, 12 листопада, на сесії обласної ради, депутати прийняли Програму соціально-економічного та культурного розвитку Тернопільської області на 2013 рік. Хоча, не без претензій.

Перед голосуванням слово взяла Марія Чашка. Вона попросила депутатів звернути увагу не те, що фінансування згідно цієї Програми розподілено доволі специфічним чином – кілька районів області мали привілеї.

Але депутати, серед них і Степан Барна, висловили пропозицію таки прийняти програму, а потім уже вимагати звіту по її виконанню в ОДА.

Марія Чашка підтримала пропозицію депутатів, але сказала:

–          Думки депутатів є абсолютно слушними. Звичайно, ми розуміємо, що кошти є розподілені. Я просто хотіла звернути уваги депутатів на те, як цікаво розподілила адміністрація кошти на програму. Напевно всі вже це побачили, просто хочу озвучити: перелік об’єктів які пропонуються до фінансування, реконструкції та будівництва у цій програмі. Я, звичайно, розумію причини палкої любові ОДА до Гусятинського і Підволочиського району, але ж всетаки давайте будемо надалі працювати так, щоб в Тернопільській області пам’ятали про те, що тут є не один, два чи три райони, до яких прихильна адміністрація, а було все пропорційно.

 

Коментарі вимкнені.