Тернопіль знову у центрі скандалу

Тернопіль знову у центрі скандалу. Тепер у мистецькому.

У ці дні проходить так звана виставка-ярмарок у Тернопільському академічному драматичному театрі імені Тараса Шевченка. Назвали її зовсім не по-театральному – «Євростиль». Якщо без прикрас – то там відкрили банальний базар, де продають дешевий непотріб.

Одні ЗМІ запевняють, що це відбувається за «одобрямсу» регіональної ОДА, інші – що «кришують» ярмарок «патріотичні» свободівці з бездіяльної облради.

Не важливо хто додумався до цієї ганьби, а важливо що в Тернополі й далі продовжується бардак, а владоможці з обох політичних таборів «заробляють копійку» і закидають один одного звинувачененнями.

А тим часом: торговельні лотки закрили для огляду стіни, де розміщені фотографії легенд тернопільської сцени і репортажі з найбільш вдалих вистав. Доступ до гардеробу зовсім закритий.

Продають усе – від дешевої нижньої білизни та одягу до продуктів і лікарських трав. На другому поверсі, де зазвичай розміщується буфет, торгаші розмістилися у вигляді прямокутника.

Тернопільський академічний театр ім. Т. Шевченка є комунальним закладом обласної ради. У представницькому органі Тернопілля нічого про виставку не знають. Хоча дозвіл на будь-яку іншу комерційну діяльність має дати спочатку конкурсна комісія, а потім його має підписати голова ради.

Близькі до місцевих регоіналів джерела стверджують, що “добро” на цю торговицю давав особисто керівник конкурсної комісії, депутат облради, голова Тернопільської обласної організації “Свобода” Володимир Стаюра. Але Стаюра особисто надув щоки та заявив, що про торгівлю в театрі навіть не чув. Але це вже не вперше. В приміщенні обласного краєзнавчого музею в Тернополі на Майдані мистецтв вже довший час Володимир Стаюра взяв частину приміщення на 1 поверсі під заклад громадського харчування, хоча погодження чи офіційної оренди там немає.

Сам же в. о. голови обласної ради Сергій Тарашевський не приховував свого здивування діями керівника і навіть попросив переслати йому електронною поштою фотографії виставки. «У нас деякі директори думають, що їм все можна. Я зроблю йому розслідування з цього приводу», – додав Сергій Олександрович.

Зявилася і реакція на цю ситуацію з боку ТОДА.

Заступник голови облдержадміністрації Петро Гоч вважає неприпустимим використання приміщення Тернопільського обласного академічного театру імені Тараса Шевченка для проведення торгівельних заходів.

Таку думку він висловив, коментуючи ситуацію, яка склалася в зв’язку з проведенням у фойє драмтеатру ярмарки промислових товарів.

«Ми вже звернулися до керівництва облради, у компетенції якої є питання використання майна комунальної установи Тернопільської обласної ради “Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім.Т.Г.Шевченка” з пропозицією вжити заходів для розв’язання ситуації, та недопущення виникнення подібного в майбутньому», – каже заступник голови облдержадміністрації.

На його думку, однією з причин того, що відбувається у театрі є зволікання вищого представницького органу влади області з вирішенням питання призначення керівника драматичного театру.

Водночас обласна державна адміністрація спростовує інформацію окремих інтернет-видань щодо, нібито, причетності посадовців ОДА до організації згаданого ярмарку та просить утриматися від поширення завідомо неправдивих повідомлень, які вводять людей в оману.

 Тернопільський тиждень

-1 thoughts on “Тернопіль знову у центрі скандалу

  • 19:42 | 13 червня, 2013 at 19:42
    Permalink

    Плоди діяльності горе ПАТРІЙОТІВ СВОБОДІВЦІВ населення краю буде по жинати після їхнього правління !!!! Коли воно закінчиться – це залежить від нас….!!!

  • 20:39 | 13 червня, 2013 at 20:39
    Permalink

    Пішли з водою кінотеатр, палац культури, залишився театр! Та чи на довго? Казкар, Бульдозер і Співак віддали театр базарникам. А коли п’єси будете хлопці грати? Га???

Comments are closed.