Закон по-тернопільськи: п’ять років судів, фабрикування і приниження

Закон по-українськи: п’ять років судів, фабрикування і приниження
Відкритий лист прокуроратурі від громадської організації “Правосуд” щодо “сліпоти” на беззаконня.
Вердикт суду: 1800 000.00 грн. стягнути із Державного бюджету в користь товариства.

На підставі сфальсифікованого акту перевірки податківці намагались незаконно позбавити права власності на 1 800 000.00 грн., а прокуратура намагаласьзасудити до 10 років ув’язнення.
07.06.2013 року постановою Львівського апеляційного адміністративного суду визнано протиправною бездіяльність державної податкової інспекції у Гусятинському районі Тернопільської області та постановлено стягнути з Державного бюджету України в користь товариства з обмеженою відповідальністю «МЕЛВІС» 1 800 000.00 грн. надміру сплаченого податку на прибуток. Судове рішення набрало законної сили.
Тобто, судом визнано, що протиправну бездіяльність, вчиняли службові особи, працівники правоохоронного органу – Державної податкової інспекції у Гусятинському районі, які протягом п’яти років, зловживаючи своїм службовим становищем відмовляли товариству з обмеженою відповідальністю «МЕЛВІС» у поверненні надміру сплачених сум податку на прибуток у розмірі 1 800 000.00 грн.
Враховуючи, що внаслідок протиправної бездіяльності службових осіб, працівниками правоохоронного органу – Державної податкової інспекції у Гусятинському районі, було грубо порушено норми ст.41 Конституції України та протиправно позбавлено права ТОВ «МЕЛВІС» володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, завдано ТОВ «МЕЛВІС» тяжких наслідків, співвласники товариства звернулись до прокуратури Гусятинського району із заявою про кримінальне правопорушення для притягнення до кримінальної відповідальності службових осіб, які вчиняли протягом п’яти років визнану судом бездіяльність, дії яких мають ознаки злочину передбаченого ст.364 КК України – зловживання службовим становищем.
Відповідно ст.214 КПК України відомості про кримінальне правопорушення підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі досудових розслідувань не пізніше 24 годин після подання заяви.
Відомостей про реєстрацію злочину поки що немає.
Історія даної справи тягнеться із 2008 року.
З метою вимагання хабара правоохоронці призначають податкову перевірку ТОВ «МЕЛВІС» та фальсифікуючи результати перевірки донараховують товариству 1 000 000.00 грн. податку на прибуток та 800 000.00 грн. штрафних санкцій.
Після відмови директора товариства платити хабар податківцям, товариство «МЕЛВІС» перерахувало у Державний бюджет України 1 800 000.00 грн. та розпочало процедуру оскарження дій податківців.
20 травня 2008 року податківці самі визнають, що рішення про донарахування 1 800 000.00грн. є незаконне і скасовують своє рішення, на підставі якого вчинено перерахунок до бюджету та порушена кримінальна справа №1681122.
У зв’язку із тим, що податкове зобов’язання не було узгоджене, перераховані кошти не були зараховані у рахунок податкових платежів, а «зависли» як переплата товариства «МЕЛВІС» по податку на прибуток.
Враховуючи, що вищевказане рішення скасоване самими податківцями, товариство «МЕЛВІС» ще в липні 2008 року звертається із проханням про повернення переплати по податку на прибуток. Але правоохоронці це прохання не задовольняють та розпочинають фальсифікувати нові підстави для «узаконення» зарахування 1 800 000.00 грн. перерахованих до Державного бюджету України коштів та з метою психологічного тиску фальсифікувати докази для обвинувачення директора ТОВ «МЕЛВІС» Сороколіта В.І. в ухиленні від сплати податків.
Факт фальсифікації кримінальної справи очевидний, оскільки як виявилось, стосовно особи Сороколіт В.І. ніхто постанови про порушення кримінальної справи за ухилення від сплати податків не порушував. Слідчий податкової міліції самовільно підмінив прізвище особи при прийнятті кримінальної справи до свого провадження та розпочав досудове розслідування не по тій особі, стосовно якої порушена кримінальна справа.
Для «узаконення» постанови про порушення кримінальної справи №1681122 та вже розпочатого досудового розслідування стосовно особи Сороколіт В.І. правоохоронці вдаються до штучного створення доказів шляхом відвертої фальсифікації: акту податкової перевірки без фактичного проведення такої перевірки, експертних висновків судово-бухгалтерських експертиз без бухгалтерських документів, експертного висновку судово-економічної експертизи на підставі сфальсифікованих висновків від імені неіснуючої «державної» установи та інше. В ході досудового розслідування, з метою приховати злочини прокурорів та слідчих, фальсифікуються процесуальні документи (постанови та протоколи), під тиском прокуратури судді приймають завідомо неправосудні судові рішення по матеріалах кримінальної справи №1681122 без дослідження у суді матеріалів справи.
І все це – під «прокурорським наглядом» за законністю.
На багаточисельні заяви Сороколіта В.І. про злочини податківців, слідчих, прокурорів та суддів до прокуратури Тернопільської області, до Генерального прокурора України – відповідь стандартно відома – «підстав для прокурорського реагування не вбачається».
Ситуація до певної міри мала своє пояснення до тих пір, поки особи такі як Люшненко М.О., Гулевський Г.Б., Нужда Ф.Т., які здійснювали «прокурорський нагляд», були ще у керівництві обласної прокуратури. Але їх в вже в обласній прокуратурі немає. Відтак, зовсім не зрозуміло чому новий прокурор Тернопільської області Мовчан Г.В. не помітив «підстав для прокурорського реагування» у справі, яка постійно, ледь не кожен день, обговорюється у прокуратурі Тернопільської області. Можливо прокурору Мовчану Г.В. «щось», чи «хтось» заважає «помічати» підстави для прокурорського реагування. Можливо причина у тому, що в керівництві обласної прокуратури залишився ще один із старих заступників прокурора області – Комуніцький О.В., який протягом п’яти років здійснював нагляд за досудовим слідством та вводив всіх в оману стосовно існування постанови про порушення кримінальної справи за ч.3 ст.212 КК України стосовно особи Сороколіт В.І..
Громадська організація «Правосуд» публічно, через засоби масової інформації, звертається до прокурора Тернопільської області Мовчана Геннадія Володимировича із запитом про надання публічної інформації, яка є предметом суспільного інтересу, щодо вищенаведених фактів фальсифікації службовими особами доказів у кримінальній справі №1681122 та надання пояснення для громадськості підстав існування протягом більше п’яти років кримінальної справи №1681122 у якій не може бути прийняте жодне правосудне рішення у зв’язку із порушенням ст.113 КПК України.
Довідка: Конституцій суд України у рішенні від 30.01.2003 року встановив: «Постанова про порушення кримінальної справи, щодо певної особи, винесена з недодержанням вимог КПК України, зокрема передбачених ст.ст.94-98, може породити наслідки, які виходять за межі кримінально – процесуальних відносин, і завдати такої шкоди конституційним правам і свободам внаслідок несвоєчасного судового контролю, що поновити їх буде нездійсненним».
ч.1 ст. 113 КПК України (1960р.) та рішенням Конституційного суду України: «Досудове слідство проводиться лише після порушення кримінальної справи і в порядку, встановленому цим Кодексом.»

Коментарі вимкнені.