Тернополян переконують, що Лунтік та Супермен – персонажі з українських казок

На сайті однієї з компаній, що організовує дитячі свята, з’явилася інформація про свято казки по-українськи. Тернопільських дітей та батьків запросили 30 червня до Алеї звірів.

Проте тішити святом «казки по-українськи», як пишуть організатори, та «допомогти поринути в українське свято і полюбити Україну» допоможуть казкові гості, які навіть відношення не мають до України!

Імовірно, організатори хочуть «вбити» у маленькі дитячі голови , що принцеса, Лунтік, Панда кунг-фу і Супермен це українські персонажі? Єдиним представником української казки, який дійсно може бути на українському святі, з перераховано списку є Подоляночка.

Нехай тернополяни прояснять для себе, чи це таки свято української казки?

-1 thoughts on “Тернополян переконують, що Лунтік та Супермен – персонажі з українських казок

  • 10:44 | 1.07.2013 о 10:44
    Permalink

    Стаття явно упереджена і замовна! Журналіст по-перше вкрав новини з чужого сайту без погодження тим самим порушив авторські права. По-друге не взяв коментар у другої сторони – організаторів свята. На святі герої з різних мультфільмів світу і дітки разом з ними вчились українським традиціям, про це і наголошувалось в анонсі. Потрібно не сидіти в офісі і красти чужу інформацію, а прийти на свято і побачити радісні обличчя дітей і їх батьків і тоді стаття, якщо вона не замовна була б іншою.

Коментарі вимкнені.